+380731709090

Вигідна пропозиція по оренді, власникам квартир

Довірче управління. Договір суборенди. Переваги роботи з нами.

Сдача в аренду своей квартиры на длительный срокЗараз для того, щоб здати в оренду свою квартиру на тривалий термін порядним квартирантам і за гарною ціною, потрібно докласти певних зусиль. За довгі роки роботи, ми добре вивчили ті проблеми, які можуть виникати у власників  квартир в період здачі свого житла самостійно. Наша компанія “Аренда Групп”, із задоволенням зробить цю роботу для Вас. Для того, щоб звести до мінімуму ваші ризики, пов’язані зі здачею квартир в оренду самостійно – ми пропонуємо вам послугу – довірче управління нерухомістю. Підписавши з нами договір про співпрацю – ви жодним чином не обмежуєте своє право власності на квартиру (!), а перекладаєте на нас ваші клопоти і дефіцит часу на організацію процесу здачі вашого житла. Всі ваші побажання та інтереси, будуть прописані в спеціальному договорі суборенди подобової перездачі Вашої квартири. Такий договір є гарантом того, що співпрацювати з нами – приємно і безпечно!

           Переваги роботи з нами, протягом усього терміну дії оренди:

– Замість Вас, Ми готові нести матеріальну відповідальність за меблі та побутову техніку, залишені у вашій квартирі, а також за цілісність ремонту. У разі виникнення будь-якого збитку чи пошкодження – ми готові компенсувати їх за свій рахунок. Більш того, при наявності Вашої згоди, ми можемо взяти на себе клопоти по ремонту, з повним контролем проведення якості робіт і подальшою закупівлею меблів. Природно, всі подібні моменти вирішуються в індивідуальному порядку.

– Немає потреби постійно змінювати квартирантів – послуга довірчого управління нерухомістю, на довгі роки позбавить вас від простоїв квартири!

– Безкоштовно проконсультуємо вас про ринкові стрибки орендних ставок на житло, і зміни в законодавстві, пов’язані зі здачею квартир, та адекватно відреагуємо на справедливе підвищення орендної ставки.

– Здійснимо оплату за оренду вашої квартири, згідно з договором суборенди, зручним для вас засобом (гроші з рук в руки, перерахування на картку Приватбанку, і т.д.), в будь-яку точку країни, або за її межі.

– У разі неможливості здійснення оплати вами з будь-яких причин, комунальних платежів, здійснємо оплату замість вас.

– Своєчасно сплатимо рахунки за електроенергію, і інтернету, не створюючи заборгованостей в відповідних службах.

– Мінімізуємо оподаткування власника квартири.

– Тимчасово представлятимемо ваші інтереси в Києві, як власника квартири, на період вашої відсутності.

– Гарантуємо конфіденційність нашої співпраці при здачі Вашої квартири в подобову оренду, в місті Київ.

Сдача в аренду своей квартиры на длительный срок– Вирішуємо, не забираючи вашого часу, попередньо погодивши з вами – поточні питання, пов’язані з обслуговуванням квартири: такі як виклик майстра з ЖЕКу, протікання кранів, спуск повітря з систем опалення, витік газу, проблеми з проводкою і т.д.

– Ми стежимо за чистотою і порядком в квартирі, підтримуючи незмінно справний стан побутової техніки, меблів і ремонту, за допомогою спеціально найнятого персоналу, покоївок і майстрів.

– Планові і генеральні прибирання квартири здійснюються покоївками, за наш рахунок.

– Здійснюємо, без вашої участі, пошук і поселення клієнтів в вашу квартиру.

– Всі наші дії правомірні і заселення в подобові квартири відбувається на законних підставах. Ми, покладаємо на себе вирішення будь-яких питань, пов’язаних зі скаргами сусідів, візитом податкової служби або інших уповноважених осіб. Наша діяльність – абсолютно легальна, а досвід вирішення питань і згладжування будь-яких конфліктів – великий і успішний.

– Ми дамо вам практичні поради, що і як краще зробити у вашій квартирі, щоб привести її у відповідність до стандартів житла, що здається на ринку оренди на тривалий термін. У своїх рекомендаціях, ми індивідуально враховуватимемо ваш бюджет на поліпшення квартири за принципом співвідношення «ціни-якості». Незалежно від того, приймите ви рішення з нами співпрацювати чи ні, наші консультації, і інформаційний огляд житла для вас будуть абсолютно безкоштовні.

… Багато власників подобових квартир в Києві, вже працюють з нами по 5-6 років, залишаючись повністю задоволені співпрацею з нами. Деякі, здають нам по дві-три квартири, і рекомендують своїм знайомим, як гарний спосіб вирішення проблем, пов’язаний з вигідною здачею житла. Серед власників квартир є ті, які перебуваючи за кордоном, отримують стабільний дохід від здавання квартири, працюючи з нами.

Дякуємо за Вашу увагу!

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Жовтня 2015