+380731709090

Розселення на подобових квартирах в Києві

На цій сторінці ви знайдете зібрану до купи інформацію з різних розділів сайта про порядок заселення, оплати, правил проживання і т.д. в орендованій квартирі. Також ви зможете перейти за лінком, на один із пунктів меню, що знаходиться нижче:

bron2

   – Як забронювати квартиру,

   – Умови проживання,

   – Акції по оренді квартири,

   – Порядок оплати оренди квартири,

   – Додаткові послуги.

Забронювати вибрану Вами квартиру Ви можете, зв´язавшись із нами по телефону або надіславши заповнений бланк заявки. Після одержання попередньої заявки, ми зв´яжемося з Вами по телефону та узгодемо деталі. Гарантією Вашого поселення в заброньовану квартиру в Києві є передоплата, сума якої визначається індивідуально й не повертається, якщо Ви відмовляєтеся від заброньованої квартири. В деяких випадках можна змінювати термін заселення. Однак про це слід попереджувати за 3 дні до запланованого заселення.Сума передоплати вираховується із загальної суми після остаточного розрахунку.
Отримавши передоплату, ми висилаємо Вам електронною поштою звіт, у якому вказуємо суму одержаної від Вас передоплати, термін заселення у подобову квартиру в Києві, її адресу, і залишок суми загального платежу (за винятком передоплати), який Ви сплачуєте в момент заселення. Поселення відбувається тільки за наявності документа, що посвідчує Вашу особу (паспорт).
Бронювання квартири на одну добу відбувається не раніше, ніж за два дні.
Замовлення квартири для погодинного проживання в Києві, небхідно робити не раніше, ніж за дванадцять годин. Мінімальний термін погодинної оренди квартири становить 4 години (10:00 – до 18:00 чи в інший час, якщо квартира вільна).
Коли виникають непередбачені ситуації, пов´язані із заброньованим житлом, ми пропонуємо подібний варіант або ж квартиру вищого класу.


Заселення. Узгодивши попередньо всі умови щодо вибраного житла, Ви одержуєте ключі безпосередньо на квартирі або в іншому зручному для Вас місці. progivanieУ момент заселення Ви пред´являєте паспорт і проводите остаточний розрахунок.
Час виїзду й заїзду у квартиру рахується с 14:00 до 12:00 (22 години – доба). Якщо ви заселяєтеся після 14:00, то час звільнення квартири залишається незмінним – до 12:00. Індивідуально ми можемо домовитися про перенесення часу заселення та виселення з квартири.
У вартість оплаченої Вами подобової квартири в Києві, входить узгоджена заздалегідь кількість комплектів постільної білизни, рушників, кухонне приладдя, електропостачання, гаряча й холодна вода. Ви можете додатково замовити прибирання квартири за окрему плату. В останній день перебування на квартирі за годину до від´їзду Ви повинні попередити нас про це, щоб у призначений час здати нам квартиру й віддати ключі.
Ми надаємо звітну документацію для Вашої бухгалтерії.

Заборонено:
– курити в квартирах (дозволено на кухні у відчинену кватирку чи на балконі);
– перевищувати допустимий рівень шуму, голосно вмикати музику з 22:00- до 8:00;
– приводити в квартиру більше сторонніх осіб, ніж було попередньо узгоджено;
– псувати майно, що знаходиться в квартирі.

Можливе дострокове виселення із квартири без повернення залишку оплати, якщо на Вас поскаржаться сусіди через порушення спокою в нічний час.
Вартість пошкодженого майна у квартирі оцінюється нами та обов´язково компенсується Вами.
Якщо загублено з вашої провини ключі, Ви мусите компенсувати вартість і заміну нового подібного замка.


Послуги
pay2Ви маєте можливість:
– одержувати безкоштовно консультації інформаційного характеру щодо проживання в орендованій подобово квартирі в Києві, та прилеглої до неї території;
– замовити позачергове прибирання квартири за окрему плату;
– замовити прання постільної білизни й особистих речей;

Послуги наших партнерів:
– усний чи письмовий переклад;
– масаж;
– зустріч в аеропорту, на вокзалі. трансфер;
– таксі, доставка квітів, піци;
– ресторани, кафе, нічні клуби.


Оплата
Користуйтеся будь-яким із запропонованих нижче варіантів для передоплати та остаточного розрахунку за оренду квартири.

Банківський переказ
Зручний і надійний спосіб переказати або одержати гроші як по Україні, так і за її межами. Переказати гроші через банк можна платіжним дорученням з банківського рахунка або через касу будь-якого комерційного банку (при цьому необхідно вказати реквізити одержувача). Банківський переказ дозволяє переказувати різні суми з мінімальною комісією.services (2)

Реквізити для здійснення банківських платежів по безналу:

Валюта: українська гривня (UAH)

Одержувач: ФОП «Сікорський Тимур Олександрович»

Код ЄДРПОУ:                      2907805053

Витяг з реєстру платн. ед. податку від 06.10.2015р 3 група

Виписка з ЄДР № 339246 від 31.01.2012р.


Номер рахунка:                    IBAN  UA 103052990000026009006220134
Банк отримувача:            АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежа:    «Передоплата за послуги оренди квартири згідно рахунка-фактури №… от … Без ПДВ»

 

***Детальніше інформацію  про оренду подобових квартир кампанії “Аренда Групп” дивіться на відповідних сторінках нашого сайта.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 2 Березня 2015