+380731709090

Клієнтам з оренди квартир подобово в Києві

Наши условия угодят каждому клиенту

       … Відрядженим. Якщо Ви – власник підприємства, начальник відділу кадрів або відповідальний за службові відрядження співробітників в інші міста і часто стикаєтеся з проблемою поселення в Києві – ми готові допомогти. У нас є особлива пропозиція, яка обов’язково буде вам до вподоби. Зв’яжіться з нами, розкажіть про свої плани з приводу проживання в нашому місті, і ми детально обговоримо умови розселення, поговоримо про спеціальні знижки та пільгові умови проживання.

… Студентам заочної форми навчання. Приїжджаючи до Києва на сесію, Вам більше нема чого турбуватися і самостійно витрачати час на пошуки доступного варіанту житла. Ми підшукаємо потрібну квартиру, розташовану недалеко від Вашого інституту або університету. Наша пропозиція обов’язково порадує Вас наявністю необхідної побутової техніки, інтернету, а головне – доступною ціною.

Наши условия угодят каждому клиенту… Шукаєте квартиру на тиждень і більше? Зверніться до менеджера “Аренда Групп” по телефонам вказаним на сайті, або напишіть на електронну адресу. Ми зацікавлені в довгостроковій оренді і готові надати гарну знижку.

… Бажаєте стати постійним клієнтом? Користуючись послугою оренди подобової квартири, з третього разу, Ви отримаєте персональні умови заселення і індивідуальну знижку.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 28 Жовтня 2015