+380731709090

Дедалі більше бажаючих відвідати Київ – по справах, на навчання або задля відпочинку. Адже він – надзвичайно цікаве місто, з багатовіковою історією та сучасним сервісом розваг.
Авжеж, якщо ви завітали в Столицю, одразу виникає питання щодо поселення. Добре, якщо можна безкоштовно зупинитися у родичів чи друзів, що мають власну квартиру в Києві. Але більшість гостей міста мають обирати інші варіанти проживання.

Подробнее: Оренда квартири подобово – для гостей Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

З труднощами, що виникають у бажаючих побути у Києві бодай кілька днів, стикалося  чимала кількість гостей міста, відрядних, та іноземців. Чому?

1. Гостей дедалі більшає.

Київ притягує все більше людей. До столиці по багатьох фінансових та юридичних питаннях їдуть з усіх регіонів. Як промисловий центр, Київ слугує «вузлом кристалізації» для утворення ланцюгів виробництв. До того ж наше місто є науковим, навчальним та культурним центром.

Подробнее: Особливості оренди квартири в Києві на добу

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Де оселитися у Києві, якщо трапилося приїхати в столицю на кілька днів?
Як один з варіантів – готель. Та чи це найкраще рішення? Навколо багато людей. Часто – погана звукоізоляція, відповідно – постійний шум, що заважає відпочинку. У хорошому готелі – високі ціни, у дешевому – неякісне обслуговування. Якщо це все байдуже – можна й оселитися де не будь.

Подробнее: Проживання у квартирі, що здається подобово в Києві!

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Одним з найбільш неприємних моментів у відрядженні, є необхідність постійно дбати про збирання купи звітних документів. А прискіпливість бухгалтерів, змушує приділити максимальну увагу цій справі. Тому нерідко трапляються ситуації, коли відрядний мусить відмовлятися від якихось зручностей при поселені, аби не виникло проблем зі звітом.

Подробнее: Документація відрядним на подобових квартирах Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Часто трапляються такі ситуації, коли виникає потреба у квартирі в Києві, проте не на тиждень, і навіть не на добу. Коли ви потребуєте домашнього затишку, на кілька годин.
Втомлена людина опинилася проїздом у Києві, нема куди подіти речі, нема де перепочити. У готелі, за пару годин перебування, все одно прийдеться сплатити як за повну добу. Та й дістатися до нього, якщо готель розташований далеко від вокзалу, з усіма валізами – справа не для кожного.

Подробнее: Гарний вибір – оренда погодинно квартири у Києві!

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Проживання в Києві недешеве. І подобове, у тому числі, що трохи ускладнює життя тим, хто до Києва приїжджає у справах або на відпочинок. Готелі досить дорогі, а от умови у них – часто не відповідають цінам. Тому, дедалі більше людей обирає інший варіант проживання – подобову оренду квартир у Києві. Це набагато краще за готель з цілого ряду причин – більший комфорт, автономія, безпека, можливість відчути себе неначе вдома, приготування вечері, тощо.

Подробнее: Споживачу – найкращі умови подобової оренди в Києві

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Як зробити справжнє свято, відірватися від звичного кола речей та подивитися один на одного, неначе вперше? Як зберегти тепло відносин від холодного подиху буденності? Авжеж, треба вміти час від часу влаштовувати свято. Для когось це – вечір коло багаття, для інших – далекі мандри. Але для багатьох – мрією є романтичний вечір при свічках, коли він і вона залишаються на самоті, без чужих поглядів та зайвих слів.

Подробнее: Романтика на орендованій на добу, квартирі в Києві

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Київ – не тільки столиця України, а й потужний науковий та навчальний центр. Саме тут, розташовано більшість провідних вищих навчальних закладів нашої країни. А оскільки зараз для нормального працевлаштування необхідна вища освіта, а краще не одна, дедалі більше людей звертає увагу на заочну форму навчання. А це один з найскладніших способів отримання освіти. Адже навчатися приходиться переважно самостійно, бо на сесіях лише задаються напрямки, по яких треба отримувати знання. Тим важливіше, нічого не пропустити під час лекцій, затиснутих у короткі тиждень-два сесії.

Подробнее: Квартира потижнево в Києві – ідеально для заочника

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016

Як зробити своє перебування у Києві зручним, приємним та безпечним? Звичайно ж, у першу чергу забезпечивши нормальні умови проживання – саме від них, залежить якість відпочинку, і відповідно – чи буде настрій гарним, а працездатність – відмінною.

Подробнее: Три простих правила, зручної оренди на добу в Києві

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 8 Квітня 2016

У наш непростий час, та ще й у недешевий Київ, поїхати у подорож – часом, стає досить важко. Добре, як хтось сплачує відрядження! А якщо поїздка особиста, або – як це часто-густо трапляється – роботу робити треба, а грошей немає, хіба бажаєш – мусиш, їхати за свій кошт?

Подробнее: Від чого залежить вартість квартири за добу у Києві

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 8 Квітня 2016

Київ – не тільки діловий і культурний, а й освітній центр України. Тут зосереджена величезна кількість вищих навчальних закладів усіх напрямків науки і культури. Багато з них мають тривалу історію, а зараз досить успішно розвиваються, створюють нові кафедри, факультети, лабораторії. Навчання – як на бюджетних місцях, так і на контракті. Зручно, що при надходженні документи подаються в електронному вигляді, і тільки при остаточному виборі ВНЗ необхідно подавати паперові документи. Так що при надходженні, квартири в Києві подобово досить орендувати на 2-3 дня.

Подробнее: Вищі навчальні заклади Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016

Поселення, на території нинішньої Оболоні, були ще за часів Київської Русі. По цих же землях, проходила дорога на Вишгород. Крім того, рівні заплавні луки, нерідко ставали місцями битв – як за часів міжусобиць, так і при нападах на Київ. Селилися тут і пізніше.

Подробнее: Історія Оболонського району

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016

Київ завжди гостинний. Тут завжди є, чим зайнятися, на що подивитися, де відпочити і де поїсти. Зупиніться ви в готелі або знімете квартиру подобово в Киеві – у вас не буде необхідності перебиватися шматком хліба з ковбасою. На будь-який гаманець, на будь-який смак і запас часу, в будь-який час, існують в Київі місця, де можна відмінно поїсти.

Подробнее: Де можна в Києві смачно поїсти?

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016

Будь-яка поїздка в чуже місто, пов’язана з низкою проблем, з яких далеко не остання – правильний вибір житла. На що ж в цьому плані необхідно звернути увагу, щоб поїздка не виявилася невдалою?

Подробнее: 6 переваг подобової оренди над готелями Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016

Звичайно, якщо ви приїхали в місто і вирішили, що найкращий варіант переночувати – подобова оренда квартири в Києві – у вас з’являється чудова можливість готувати смачну їжу, як у себе вдома. Але це не означає, що у вас є для цього час і бажання. А на Оболоні смачно поїсти можна в дуже багатьох точках – від вишуканих ресторанів до простих кафешок. Залежно від ваших смаків і можливостей. І не тільки поїсти – а й відпочити, і поспілкуватися з друзями.

Подробнее: Ресторани, нічні клуби, кафе Оболонського району

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016

Оболонь – дуже зручний для проживання район. Тут прекрасні будинки з комфортними квартирами, сюди зручно добиратися – до вашого комфорту – метро, тролейбуси, маршрутки, тут добре відпочивати – зовсім поруч Дніпро … Відмінна інфраструктура: магазини, аптеки, кафе, кінотеатри, заправки … І, авжеж,  торгово-розважальні центри, кількість яких, як для такого району дуже велика. Так що, якщо ви хочете орендувати квартиру в Києві подобово – найкраще для цього підійде Оболонь. Щоб переконатися в тому, що нудьгувати на Оболоні не доведеться – зробимо невелику екскурсію по деяким довколишнім торгово-розважальним центрам.

Подробнее: Торгово-розважальні комплекси на Оболоні

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Березня 2016

Київ – величезний, він входить у десятку найбільших європейських міст. І якщо ви приїхали в Столицю, не на своєму авто, вам доведеться поспілкуватися з київським міським транспортом.

Подробнее: Транспорт у Києві: куди і чим добиратися

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Березня 2016

Якою мовою говорити?
Державна мова України – українська, на ній ведеться вся документація. Але спілкуватися вам ніхто не перешкодить і російською – більшість жителів країни вільно розмовляють цією мовою, російську мову в багатьох містах можна почути частіше, ніж українську. Правда, останнім часом ситуація потроху змінюється, але навряд чи хтось зверне увагу на тих, що говорять по-російськи.

Подробнее: Це треба знати про Київ

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Березня 2016

Київ – це практично необмежене поле для вивчення. Знайомитися з ним можна роками. Навіть кияни часом не знають своє місто більш-менш грунтовно. Тому навіть їм у вільний час варто було б побувати на екскурсіях. Не кажучи вже про тих, хто приїхав до Києва на кілька днів, щоб познайомитися з древнім містом. Тому, орендувавши подобові квартири в Києві, слід залишити речі, одягнутися зручніше і відправлятися на екскурсії, різноманітність яких, зараз просто неймовірно. Звичне тужливе «Подивіться ліворуч, подивіться направо» змінилося інтерактивними методиками, і творцями екскурсій стають вже самі екскурсанти, з’явилися і дивовижні екскурсії-квести, і незвичайні поїздки, і навіть екскурсії на повітряних кулях і екскурсії по Києву містичному.

Подробнее: Екскурсійні маршрути Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016

Київ неможливо уявити собі стандартним містом зі скла і бетону. Незважаючи на стрімкі перебудови, місто зберігає свій дух, своєрідність; відчуття старовини – змішалися з сучасністю. І не в останню чергу це відбувається завдяки тому, що тут проявляються риси Стародавнього Києва. Але ж завжди однією з притаманних Києву рис булла наявність церков і соборів. Радянські роки не пощадили багато з них, але навіть ті, що залишилися, найбільше зберігають відблиск Києва не XIX століття, як більшість пам’ятників «мирської» архітектури, а набагато більш давнього, середнього і навіть часів Русі. І навіть нові церкви несуть в собі, в загальному, той же древній, незнищенний стиль Міста.

Подробнее: Церкви і храми Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016

Знайомство з таємницями Києва може тривати все життя. Він надає майже необмежені можливості не тільки для любителів живопису, музики і театру, але й для невгамовних туристів, що віддають перевагу активному відпочинку. Кожен зможе вибрати пригоди до душі. Одне лише перерахування займе, напевно, цілу сторінку:

Подробнее: Подорожі і активний відпочинок

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016

У Києві об’єдналися протилежності – вузькі і як би «глибокі» вулички та просторі площі. Особливо вражає такий контраст в центрі міста – коли з «каньйону» між будинками несподівано виходиш на простір величезної площі. Вночі, ж часом, створюється ефект «світлового озера», в яке поринаєш з кожним кроком по площі.

Подробнее: Площі Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016

Втомившись від вузеньких вуличок Подолу, переповнених людьми і машинами, або ж закрутившись в штовханині Петрівки, дуже приємно опинитися на просторій, спокійній вулиці на березі Дніпра, де немає машин, зате багато клумб і скульптур. Вздовж  берега Дніпра проходить дивовижна вулиця – Оболонська набережна. Якщо вам треба зняти квартиру в Києві – постарайтеся влаштуватися ближче до неї. Кращого місця для спокійного відпочинку не знайти.

Подробнее: Київська Голландія: Оболонська набережна і Київське водосховище

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016

Ви приїжджаєте до Києва – по роботі, або просто познайомитися з цікавими людьми. Цілий день ви зайняті, ввечері – відпочиваєте … Щоб не піклуватися про речі, щоб було комфортно, як удома, знімаєте квартири в Києві подобово – це те, без чого бувати в Місті дуже незручно. Знаєте, як проїхати в потрібний офіс, знаєте трохи центр … А що ви розповісте про Київ, приїхавши додому? Спеціально для вас ми знайшли цікаві факти, які прикрасять ваш розповідь.

Подробнее: 30 цікавих фактів про Київ

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 25 Березня 2016

Київ – не тільки політичний і культурний, а й діловий центр України. Саме в Києві зосереджені головні офіси основних банків України, більшість бірж.
Саме тут обговорюються інвестиційні проекти для всієї країни. У Києві знаходиться величезна кількість бізнес-центрів. Якщо ви бізнесмен, вам можуть знадобитися апартаменти подобово в Києві. А якщо вам просто цікаво дізнатися, як виглядає бізнес-обличчя Києва, ви можете скористатися послугою оренди квартири на добу в Києві.

Подробнее: Ділова столиця

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 25 Березня 2016

У кожного є в Києві свої улюблені куточки, є місця, де неодмінно треба побувати. І є пам’ятки, повз які не можливо пройти. Говорити про рейтинги тут безглуздо – кожен складає їх для себе. Але не милуватися ними неможливо.
Тому, приїхавши і знявши квартиру подобово в Києві, беремо фотоапарат і вирушаємо в фототурне по Місту, як називав його М.А. Булгаков. Щоб за шумом машин побачити казку Києва, ми просто відправимося в подорож.

Подробнее: 20 архітектурних пам’яток Києва

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 25 Березня 2016