+380731709090

Проживання подобово на квартирі у Києві

Оренда квартири подобово в Києві, через наш сайт – гідний вас вибір! Впевнені, комфорт, і якість послуг, що надаються, залишать у вас тільки позитивні емоції. А тепер давайте разом розберемося, як виглядає процес укладання угоди з оренди квартири подобово в Києві.

Заселення.

Оренда квартири подобово в КиєвіМи домовляємося по телефону щодо будь-яких умов поселення, і вже в день вашого прибуття зустрічаємося з Вами за адресою заброньованої квартири або в іншому зручному для вас місці, щоб передати ключі і остаточно розрахуватися. Щоб заселитися в квартиру на добу в Києві, при собі необхідно мати паспорт або водійські права – будь-який документ, який підтверджує, що Ви – це Ви.

– Розрахунковим часом заїзду, в подобовій оренді квартир Києва прийнято вважати 14.00 (22 години вважаються повною добою оренди житла). Навіть при в’їзді пізніше 14.00, час виїзду залишається незмінним – 12.00.

– Ранкове поселення (з 24.00 до 11.00) здійснюється за умови обумовленої додаткової оплати.

– Вечерне виселення (з 14.00 до 24.00), можливо за додаткову оплату.

В окремих випадках, ми можемо піти вам назустріч, дозволивши безкоштовно більш пізній час виїзду за умови, що квартира не буде ще заброньована кимось іншим. Індивідуально з Вами, ми можемо домовитися про час більш пізнього виїзду або навпаки, більш раннього часу заїзду в квартиру.

Мінімальний термін погодинної оренди квартири в Києві становить одну годину (на Ваш вибір, з 10:00 -до 18:00, або в інший час, якщо квартира вільна).

F.A.Q.

«Я вніс оплату за квартиру до 12.00. Для чого мені повідомляти про свій виїзд з квартири заздалегідь?» Ми намагаємося максимально комфортно організувати процес заїзду-виїзду мешканців, і ваш час перебування на квартирі, в тому числі. Ви нам нічим не зобов’язані, але Ваша допомога виявиться для нас дуже цінною.

… «Навіщо мені повідомляти про час заселення покоївку?» Графік роботи однієї покоївки включає в себе прибирання кількох квартир за день. Ми організовуємо час на прибирання і дорогу, щоб покоївка могла якісно виконувати свою роботу, при цьому, не заважаючи Вам. Тому ми настійно рекомендуємо Вам повідомляти менеджеру, який курирує Ваше поселення, про будь-які можливі зміни пов’язаних із заїздом або виїздом з квартири.

… «Мені потрібно виїхати з квартири не в обід до 12.00, а конкретно, ввечері!» Це не представляє ніяких труднощів, якщо Ви заздалегідь повідомите менеджеру про Ваше бажання. І якщо квартира ще не буде зайнята, ми зможемо продовжити проживання до 17.00. Тоді вам потрібно буде оплатити половину суми добового проживання, а в разі продовження на довший термін – повну вартість квартири за добу. При бажанні, Ви можете довірити нам свій багаж, залишивши його в нашому офісі, і подивитися вечірній Київ.

Обслуговування на добових квартирах

Ми заздалегідь обговорюємо, яку кількість рушників і комплектів постільної білизни ви потребуєте, а також, що з кухонного приладдя необхідно, щоб підготувати квартиру до вашого заселення. Крім цього, в вартість квартири також входить гаряче і холодне водопостачання та електрика. Якщо Вам знадобиться додаткове прибирання – Ви можете його замовити, сплативши таку послугу. Щоб домовитися про повернення ключа – попередьте нас про свій виїзд не пізніше, ніж за годину.

На вимогу, ми готові надати звітні документи для бухгалтерії Вашого підприємства. Наші гості, які проживають подобово в Києві, вже встигли переконатися, що проблем з документацією не може виникнути, оскільки все носить абсолютно законний, офіційний характер. Більш того, ми співпрацюємо з великими іноземними компаніями, а також нерезидентами України.

Порядок проживання в добових квартирах

У квартирі заборонено:

– Куріння (за винятком балкона або кухні з відкритою кватиркою);

– Створення шуму вище допустимого рівня, гучне прослуховування музики в нічний час доби (з 22.00 до 08.00);

– Знаходження більшої кількості людей, ніж було обумовлено;

– Нанесення шкоди майну квартири.

… Якщо сусіди будуть скаржитися на шум, ми залишаємо за собою право дострокового виселення. При цьому сплачена Вами сума за час оренди, що залишився, не повертається.

… У разі псування майна, Вам прийдеться компенсувати збитки з власної кишені. Ступінь і вартість збитку визначаємо ми.

… При втраті ключів Вам прийдеться  оплатити покупку і заміну нового замка для дверей.

… Пам’ятаєте! Ви несете повну матеріальну відповідальність за третіх осіб, які перебувають в квартирі, з вашого відома.

Ми гарантуємо

Оренда квартири подобово в КиєвіЧесність і відповідальність. Останнім часом число обманів і кількість підставних фірм нерухомості в нашому регіоні значно зросла. У деяких випадках шахраї володіють сайтами-одноденками з асортиментом «пропонованих» квартир. Ми не займаємося подібними аферами і можемо з усією відповідальністю заявити, що:

– Всі подобові квартири в Києві, представлені на нашому сайті – реально існуючі і знаходяться у володінні однієї людини, що допомагає уникнути додаткових комісій, відсотків і накруток. Ми готові надати всю документацію, яка зможе підтвердити правомірність наших дій;

Фотографії всіх квартир представлені без графічної комп’ютерної обробки і відповідають дійсності.

Процес передачі ключів при заселенні в квартиру подобово в Києві.

Заселення в квартиру подобово в Києві відбудеться згідно з попередньою домовленістю.  Співробітник компанії “Аренда Групп” чекатиме Вас за адресою обраної квартири. Однак, якщо Ви перший раз в місті (або вже бували, але все ще погано орієнтуєтеся) – зустріч може відбутися на вокзалі або будь-якому зручному місці. Повернення ключа при ранньому в’їзді або пізньому виїзді відбувається на орендованій квартирі.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 4 Березня 2015