+380731709090

Бронювання квартири подобово в Києві.
  Оберіть дату в календарі:

  c

  по


  Примітка:

  Бронирование квартиры посуточно в Киеве«Передоплата, внесена за обрану квартиру, гарантує Ваше поселення. Необхідна сума передоплати визначається в індивідуальному порядку і не повертається в тому випадку, якщо Ви вирішите відмовитися від поселення. Крім того, в ряді передбачених випадків ми можемо змінити терміни Вашого поселення на заброньоване житло, якщо ви попередите нас про зміну ваших планів, мінімум за три дні до обумовленої дати. При фінальному розрахунку ми віднімемо суму залишеної передоплати від загальної суми.

  Залишивши передоплату, Ви отримаєте на свою електронну скриньку звіт, в якому буде зазначено наступні пункти: сума передоплати і сума остаточного платежу, який оплачується за фактом заселення, а також адреса і терміни поселення в квартиру». Подібну інформацію ви можете зустріти практично на всіх сайтах, що пропонують квартири на добу в Києві. Така практика має місце бути в разі заселення іноземців, яким простіше здійснити грошовий переказ, щоб бути впевненим, що в чужій країні вони точно не залишаться без даху над головою. Як би там не було, ми пропонуємо здійснити бронь квартири в кілька кроків: зателефонуйте з будь-якого номеру із зазначених на сайті і вподобана квартира буде закріплена за Вами «під чесне слово». Якщо ж все-таки Ви вирішите залишити передоплату, щоб відчувати себе на сто відсотків впевнено – це тільки вітається. Зробіть це будь-яким зручним для вас способом: банківським переказом або готівковим розрахунком при зустрічі.

  Бронювання обраної Вами квартири можна зробити заздалегідь – потрібно лише подзвонити нам або заповнити спеціальний лист заявки (Заповніть дану форму), або написати нам на електронну адресу nasutki.kiev@gmail.com  За фактом отримання такого листа з заявкою, ми самі вам телефонуємо, щоб обговорити подробиці . Оренда квартири в Києві на добу здійснюється як завчасно, так і перед самим заїздом, якщо на той момент є вільні варіанти. Проте, ми все ж таки наполегливо радимо заздалегідь уточнити поточний статус квартири,  що вам сподобалась, зателефонувавши нам.

  Перегляд Квартир.

  Бронирование квартиры посуточно в КиевеКвартири, які вам запропоновані, детально представлені  на нашому сайті. Ви можете також побачити на карті місце розташування квартири, вулицю на якій вона знаходиться і будинок. Іноді ваші родичі, друзі, представник можуть захотіти здійснити перегляд обраної Вами квартири. Як правило, це неможливо, тому що всі квартири зайняті мешканцями, і огляд квартири можливий тільки в період між поселенням старого клієнта і заселенням нового. На жаль, не в наших силах вам показати квартиру, поки там живуть клієнти, з міркувань етики. Але Ви можете замовити квартиру, подивившись її реальні фото у нас на сайті.

  Якщо з нашої вини заселення в оплачену Вами квартиру неможливо – ми зобов’язуємося надати вам іншу квартиру, аналогічну за умовами або навіть кращу.

  Вибираючи квартиру для проживання в Києві, враховуйте, що завчасне бронювання на одні – дві доби ми не гарантуємо, зате при оренді від трьох діб і більше – Ви можете залишити за собою будь-яку вільну квартиру. Як би там не було, ми завжди готові йти клієнту назустріч, а тому пропонуємо наступні варіанти: ви запитуєте вподобану для себе квартиру і в разі наявності «вікна» між двома зайнятими датами (дата приїзду збігається з датою звільнення квартири) – ми гарантуємо Вам певну квартиру подобово в Києві на одну – дві доби. Якщо Вам непередбачено знадобиться затриматися в місті довше, а Ваша поточна квартира вже заброньована наступними постояльцями – ми запропонуємо вам переїхати в вільну квартиру, аналогічну за умовами.

  Вирішили забронювати квартиру погодинно в Києві? Зв’яжіться з менеджером компанії “Аренда Групп” в той же день за 2 – 3 години до бажаного часу, і ми підберемо Вам найкращий варіант.

  Детальніше

  Автор: Сикорский Т.А.

  Опубліковано: 4 Березня 2015