+380731709090

Про нас – Аренда Групп Київ

Услуги по посуточной и почасовой аренде квартирМи займаємося орендою квартир погодинно і подобово з 2006 року і дорожимо репутацією нашої кампанії “Аренда Групп” на ринку. Тут ми розповімо про правила і принципи нашої роботи.

Ми на законних підставах беремо в оренду квартиру на довгостроковий період, під суборенду, офіційно оформляємо таку угоду і складаємо договір з власником житла. Далі – упорядковуємо стан квартири і, при необхідності, укомплектовуємо власними меблями і побутовою технікою, надаємо посуд, набори постільної білизни та рушників, які відповідають стандартам подобової оренди. Ми турбуємося про Ваш комфорт, а тому нами проводиться регулярне прибирання квартир, перевірка меблів і техніки на справність. І тільки після таких підготовчих моментів ми показуємо і здаємо квартири Вам вже від власного імені, подобово. Документи про сплату податків і виписка приватного підприємця з міського виконавчого комітету, забезпечують нам законне ведення бізнесу подобової оренди. Ціна   квартири подобово в Києві, включає в себе вартість оренди на тривалий термін, роботу покоївки по прибиранню квартир, рекламні витрати, поточні ремонти, миючі засоби, проїзди і т.д. Зі сказаного вище, стає зрозуміло, чому ми не є посередниками. Ви платите реальну ринкову вартість оренди подобової квартири, без додаткових комісій або посередницьких накруток. Ви можете розраховувати на довірче відношення і конфіденційність при заселенні. Наше головне завдання – вдячний клієнт, задоволений обслуговуванням, чистотою квартири, рівнем проживання і наданими послугами з подобової оренди на сто відсотків.

Ми безперервно розвиваємося, стежачи за новинками на ринку добової оренди, розробляємо, аналізуємо і застосовуємо нововведення, які здатні підвищити якість обслуговування. Турбота про клієнтів і орієнтир на якісне обслуговування допомогли нам стати кращими в сфері подобової оренди. Крім того, ми охоче вислуховуємо Ваші зауваження та пропозиції, щоб швидко відреагувати і вжити необхідних заходів в усуненні навіть самих незначних недоліків. Ми вдячні своїм постійним клієнтам, які залишають про нас позитивні відгуки. Вважаємо, що стояти на одному місці – значить йти назад, а тому наш девіз – рухатися тільки вперед, не зупиняючись на досягнутому. На сьогоднішній день ми працюємо в двох містах – у Полтаві та Києві. Незабаром, використовуючи наші принципи і досвід, ми плануємо розширювати ринок і надавати послуги оренди квартир подобово по системі франшизи і в інших містах України.

Услуги по посуточной и почасовой аренде квартирСтворюючи наш сайт, ми намагалися максимально врахувати його практичність і простоту сприйняття. Ми зібрали необхідну інформацію і розмістили її у вкладках «Оплата», «Проживання», «Бронювання», «Корисна інформація», «Звітна документація» та «Фільтр квартир», щоб Вам було зручно і легко орієнтуватися. Умови оренди всіх квартир однакові, підігнані під один прийнятий нами стандарт високої якості. Головна сторінка розповість Вам про приблизну ситуації з приводу завантаженості і наявності вільних квартир, і відобразить їх розташування на карті. Приблизною ця ситуація буде тому, що оновлення даних відбувається раз на добу, в той час, як бронювання і оренда здійснюється протягом усього дня.

Якщо Вас цікавить ще якась інформація, але поки що Ви не зустріли її на сайті – зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 28 Жовтня 2015