+380731709090

Комерційна пропозиція від компанії Arenda Group

Коммерческие предложения - мы готовы к сотрудничеству… Якщо Ви – власник ресторану, піцерії, закусочної, кафе, квіткової лавки, надаєте послуги доставки або таксі, або займаєтеся ще якоюсь справою у сфері послуг – зверніться до нас. Ми зможемо розмістити у себе Вашу рекламу або навіть запропонувати взаємовигідні умови роботи.

… Якщо Ви – представник фірми нерухомості або незалежний агент – посередник і Ваші клієнти час від часу цікавляться нашим житлом – зв’яжіться з нами. Впевнені, ми знайдемо спільну мову, і врахуємо всі інтереси для нашого плідного співробітництва.

Коммерческие предложения - мы готовы к сотрудничеству… Якщо Ви аналогічно займаєтеся подобової орендою квартир – Ми зможемо бути корисними один одному! Якщо хто-небудь з Ваших клієнтів шукає житло, але у Вас немає вільних квартир – ми вирішимо це питання, шляхом взаємозаліку переданих кліентів. Така допомога забезпечить гарну завантаженість і мінімізує ризик простою квартир.

… Якщо дана інформація виявилася для Вас корисною, але, крім цього, у Вас є додаткові питання і комерційні пропозиції – дайте нам знати. Зв’яжіться з менеджером компанії Arenda Group за допомогою наданих на сайті контактів (телефон або електронна пошта) – ми готові до діалогу.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Жовтня 2015