+380731709090

Корисна інформація про оренду квартир

Транспорт у Києві: куди і чим добиратися

Київ – величезний, він входить у десятку найбільших європейських міст. І якщо ви приїхали в Столицю, не на своєму авто, вам доведеться поспілкуватися з київським міським транспортом.

Таксі

Самий зручний варіант пересування по місту – це таксі. Якщо, звичайно, дозволяють фінанси. У Києві функціонує понад сотні компаній, що займаються такими перевезеннями. Ціна за кілометр коливається від 1,7 до 4,5 грн. (Діапазон цін актуальний на 2016 рік) Як правило, є мінімальна оплата за перші 4, 5, 8 км. Служби таксі, істотно розрізняються якістю обслуговування. Тому, якщо ви не зупинили просто проїжджаючі мимо таксі, а вирішили замовити його через службу, – краще вибирати не найдешевше – і їзда безпечніше, і машини комфортніші. Якщо ж для вас важливо заощадити, а до речи, в Києві різниця на одній поїздці, може бути більш ніж в 100 гривень на 30 кілометрах, в найдорожчій зі служб, – скористайтеся послугами економ-таксі, яких достатньо в цьому місті. До речі, відстань в 15-30 км – це середня відстань вашої гіпотетичної поїздки в Києві

Київське таксі

Київське таксі

Тролейбус
Найдемократичніший транспорт – тролейбус. Звичайно, ціна проїзду в тролейбусі, трамваї і автобусі однакова (становить 3грн), але тролейбус відрізняється тим, що не пропускає зупинок, посадка в нього зручна всім, в тому числі і людям з обмеженими можливостями, і ще тим, що ходить він по графіку , і досить часто. Так, тролейбуси № 24, що йдуть на Оболонь, рухаються з інтервалом 8-12 хвилин. Велику частину часу в тролейбусах не спостерігається підвищеної товкучки (крім години пік, зрозуміло) – це відбувається тому, що їдуть вони нешвидко, і нетерплячі пасажири намагаються вибрати інші види транспорту. До речі, дуже часто трапляється, що ті, кому їхати одну-дві зупинки, примудряються прокотитися «зайцем», особливо при наявності великої кількості пасажирів – адже, на відміну від маршруток, тролейбус завжди відкриває всі двері. І ще раз, до речі, – якщо ви зняли квартиру в Києві подобово і вам нікуди поспішати – проїдьтеся тролейбусом, з його вікон так приємно милуватися видами столиці.

Київський тролейбус

Київський тролейбус

Метрополітен
Самий універсальний транспорт – метрополітен. У місті є три лінії метро, постійно вводяться в експлуатацію нові станції. Доїхати можна практично в будь-яку частину міста, швидко і досить зручно. Так, для того, щоб доїхати від залізничного вокзалу до Оболоні (станції «Оболонь» або «Мінська»), треба витратити близько півгодини – дуже зручно, якщо ви орендували квартиру подобово в Києві саме там. До переваг метро додамо те, що Київ постійно страждає від транспортних пробок – але метрополітен це, не стосується. З мінусів – досить велика завантаженість в будь-який час дня. До речі, станції київського метрополітену дуже красиві – а станція «Золоті ворота» – та взагалі входить в десятку найкрасивіших станцій світу.

У київському метро

У київському метро

Схема Київського Метрополітену

Схема Київського Метрополітену

Маршрутка.
Самий «всюдисущий» транспорт – звичайно ж, маршрутка, або маршрутне таксі. З ними намагаються боротися, висувають все більш жорсткі вимоги, водії називають їх, нарівні з таксі, «ворогами народу» за систематичні перешкоди руху іншого транспорту – але все одно весь комунальний транспорт (крім метро) не може скласти їм конкуренцію. З їх появою городянам і гостям Києва можна було зітхнути з полегшенням. Склавши конкуренцію міськтранспорту, якому нікуди було поспішати, вони вирішили раз і назавжди проблему величезних натовпів на зупинках і грізних штурмів автобусів. І додали місту, незважаючи на всі мінуси своєї їзди, набагато більш цивілізований вигляд. Ходять часто, в усі найвіддаленіші закутки, куди тролейбуси-автобуси ходили один раз на годину-півтори, та без дотримання графіка. Зупиняються здебільшого там, де зручно пасажиру. Так що, орендувавши квартири в Києві подобово, ви, швидше за все, неодноразово скористаєтеся їх послугами – від будь-якого метро, в будь-якій точці міста – запитайте, яка маршрутка йде до потрібного вам місця – і, така неодмінно знайдеться! Правда, проїзд в маршрутках трохи дорожче, ніж в автобусах і тролейбусах, і коливається в залежності від довжини маршруту.

Маршрутки чекають

Маршрутки чекають


Автобус.
Найзвичніший віддавна транспорт – звичайно, міський автобус. З переваг – досить регулярний рух, великі габарити (не треба тіснитися) і правило зупинятися на всіх зупинках. Правда, маршрутки істотно потіснили своїх старших братів, автобусних маршрутів поменшало – оскільки їздити стало нерентабельно на тлі «всюдисущих».

Новенький міський автобус

Новенький міський автобус

Трамвай.
Самий екологічний вид транспорту. Хоча його всіляко викорінюють – на відміну від європейських столиць, де трамвайні маршрути відкривають підвищеними темпами. На тлі димлячої армади машин – трамвай виглядає абсолютно безпечно, і рідко коли буває перевантажений. Їде повільно, зупиняється на всіх зупинках – ідеальний вид транспорту для бажаючих не поспішаючи їхати до знятої де-небудь в спальному районі квартирі – адже подобова оренда в Києві у таких районах цілком доступна. Правда, швидкісний трамвай (є і такий в Києві) рухається досить стрімко на обгороджених шляхах, де йому ніхто не заважає.

Швидкісний трамвай

 Швидкісний трамвай

Фунікулер.

Самий екзотичний транспорт Києва з найкоротшим маршрутом – фунікулер. Він з’єднує дві найстаріші частини міста – Верхнє Місто і Поділ. Ця коротка подорож на східчастих «трамвайчиках» дозволяє помилуватися Подолом і Дніпром і опинитися в одній з двох казок Києва – в чудовому парку у двох кроках від Михайлівського Золотоверхого собору, або ж на галасливій Поштовій площі зі старим поштовим будиночком. Це, взагалі, транспорт переважно для туристів.

 Київський фунікулер

 Київський фунікулер

Міська електричка
І, нарешті, самий динамічний вид транспорту – міська електричка. Вона оббігає Київ по кільцю, як би об’єднуючи віддалені гілки метрополітену. Багато хто працює в Києві, але живе в передмісті, і найдешевший варіант поїздок – саме цей вид транспорту. Крім того, електричку використовують і для проїзду по місту – наприклад, з центру на Дарницю. Багато киян приїжджають нею з передмістя на дачі або на відпочинок.

Приміська електричка

Приміська електричка

Потяги.
А ось потрапити в Київ можна автобусом, літаком – і найчастіше – потягами. А один з найшвидших способів дістатися в Київ-це скористатися швидкісними поїздами Інтерсіті. Зараз для цього використовуються як імпортні поїзди (Hyundai), так і українські – Крюківського заводу (м.Кременчук).

Швидкісний поїзд Інтерсіті Hyundai

Швидкісний поїзд Інтерсіті Hyundai

Швидкісний поїзд Інтерсіті Крюківського заводу

Швидкісний поїзд Інтерсіті Крюківського заводу

Вокзали.

Головний Автовокзал – знаходиться в Голосіївському районі Києва. Всі основні рейси автобусів – приїжджають саме сюди. Розклад автобусів – можна подивитися тут http://avtovokzal.com.ua/ua/tsentralnij-avtovokzal.html
Телефони довідкової служби:
(044) 527 99 86
Голосіївський район, Проспект Науки 1/2

Головний автовокзал м.Києва

Центральний ж / д вокзал. Більшість поїздів прибувають до Києва на Центральний вокзал. Власне, Центральний та Південний вокзали,  об’єднані в єдиний комплекс, і з поїздів вийти можна на будь-якому з них. Розклад дізнатися – дуже зручно – прямо в Інтернеті: http://poezdato.net/raspisanie-po-stancyi/kiev-pass/  або https://gd.tickets.ua/railwaytracker/table/kiev-pas~2200001  , як і вартість проїзду: http://poezd.tochka.net/.
Телефони довідкової служби:
(044) 503 70 05
Солом’янський район, пл. Вокзальная1

Центральний ж / д вокзал м.Києва

Центральний ж / д вокзал м.Києва

Південний ж / д вокзал м.Києва

Південний ж / д вокзал м.Києва

У кожному з районів Києва, знаходяться вокзали місцевого або центрального значення.

Аеропорт.
У Борисполі розташований аеропорт міжнародного значення, що знаходиться на відстані 45 км. від Києва. Якщо Ви прилетіли літаком, і бажаєте зняти квартиру подобово в Києві, рекомендуємо вам замовляти трансфер (таксі з доставкою вашого багажу) заздалегідь, у час проходження терміналу, по прильоту в аеропорт. Вартість таксі, в залежності від класу обраної вами служби, буде коливатися від 250-800грн. час очікування машини складе від 15-40мін.

Автобуси з Києва в м. Бориспіль
Автобус № 316 ходить по маршруту м. “Лівобережна” – м. Бориспіль.
Автобус №136к ходить по маршруту м. “Харківська – м.Бориспіль.
Автобуси з Києва до метро “Бориспільська”
Автобус № 178 за маршрутом: вул. Луначарського – Р. Окіпної – Русанівська набережна – Дніпровська набережна – Причальна – Сортувальна – Здолбунівська – просп. Григоренка – Ахматової – Тростянецька – Харківське шосе – м. “Бориспільська”.
Автобус № 415 ходить по маршруту: вул. Жукова (від Лісового просп.) – Шолом Алейхема – Братиславська – Червоногвардійська – Лебедєва – просп. Гагаріна – Харківське шосе – Вірменська – м. “Бориспільська”.
Автобус № 474к ходить по маршруту: с. Бортничі (від Борової) – Будьоного – Леніна – Світла – м. “Бориспільська”.
Метро: Найближча до аеропорту Бориспіль станція метро – “Бориспільська”. Київський метрополітен працює з 6.00 до 24.00
Телефони довідкової служби:
(044) 281 71 22

Аеропорт в Борисполі

Так що, як бачимо, кожен транспорт в Києві – «найнеобхідніший». Про зручності судити вам, але, в усякому разі, можна бути абсолютно впевненими, що, знявши квартиру подобово в Києві, ви без всяких проблем доберетесь до неї, в будь-який час доби.

І невеличким  бонусом, сподіваємося ця інформація вам дійсно, виявиться корисною, як гостю міста, так і корінному мешканцю, який вирішив скористатися послугою квартира на добу в Києві, пропонуємо вашій увазі чудовий навігаційний ресурс по Києву (і не тільки). http://www.eway.in.ua  На цьому ресурсі, маючи під рукою лише телефон або комп’ютер, ви самостійно, не відволікаючись на розпитування перехожих, зможете за 30секунд прокласти маршрут від пункту А до пункту Б. Це безкоштовний інформаційний ресурс, який підкаже вам, чим краще проїхати (як дешевше і швидше), якщо ви не на власному авто, і заощадить вам час і нерви 🙂

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 29 Березня 2016