+380731709090

Ваше дозвілля в Києві

Площі Києва

У Києві об’єдналися протилежності – вузькі і як би «глибокі» вулички та просторі площі. Особливо вражає такий контраст в центрі міста – коли з «каньйону» між будинками несподівано виходиш на простір величезної площі. Вночі, ж часом, створюється ефект «світлового озера», в яке поринаєш з кожним кроком по площі.

 

Тому, якщо Ви орендували квартиру подобово, – Київ постане перед вами у своїй денний і нічний красі – адже вам не треба думати про те, де можна залишити речі і переночувати.
І, щоб помилуватися Площами Києва, вирушаємо на прогулянку.

Майдан Незалежності.
Ні, якось язик не повертається називати його якось по-іншому. Головна площа столиці, чудовим чином пов’язала воєдино таку різну країну. Прекрасна площа з фонтанами і витонченими скляними спорудами, з деревами та клумбами. Вона хороша і сама по собі. Але тепер по ній не можна просто пробігтися. Кожен крок – відчуття причетності до країни й історії. Може, це якось пишномовно – але саме такі відчуття залишаються у її відвідувачів. Неможливо про це розповісти – сюди треба прийти і відчути.

Майдан Незалежності.

Майдан Незалежності.

Софійська площа.
Мабуть, найдавніша площа Верхнього Міста, яка виникла одночасно зі зведенням Софії Київської в XI столітті. Зараз це одна з найкрасивіших і популярних площ Києва. Сама Софія Київська, витончена дзвіниця якої, споруджена в стилі українського бароко, немов прагне злетіти, пам’ятник Богдану Хмельницькому, сповнений могутності й руху, величезний простір пішохідної її частини, каштани – все це створює неповторний вигляд цієї площі.

Софійська площа

Софійська площа

Михайлівська площа.
Спочатку вона становила єдине ціле з Софійській площею, сформувавшись біля входу в Михайлівський Золотоверхий монастир в XII столітті. Територіально відмежована від Софійської площі під час забудови 1850-х рр. Після відновлення Михайлівського Золотоверхого монастиря вона також була реконструйована.

Михайлівська площа

Михайлівська площа

Поштова площа.
Одна з найдавніших площ Києва – поселення на її місці датуються IV століттям. Нинішню назву вона отримала від перебування на ній поштової станції – станційний будиночок, який є пам’ятником архітектури, варто розглянути ближче. А потрапити на неї можна від Михайлівської площі, спустившись знаменитим Київським фунікулером.

Поштова площа

Поштова площа

Контрактова площа.
Ще одна площа, що збереглася з часів Київської Русі – Контрактова. Коли монголо-татари знищили Верхне Місто і центром життя Києва став Поділ, саме вона стала центральною площею столиці. Тут був центр ділового життя, купці укладали торговельні угоди – саме тому вона і отримала свою назву, тут же проводилися щорічні контрактові ярмарки. На ній були побудовані Гостинний Двір і Контрактовий будинок, пам’ятки, які варто розглянути ближче. На ній же розташований колодязь-фонтан «Самсон». Дістатися сюди просто, де б вам не довелося зняти житло подобово в Києві.

Контрактова площа

Контрактова площа

Звичайно, площ в місті набагато більше, і обійти їх неможливо ні за один, ні за два, ні за … складно сказати, скільки відвідувань Міста. Тому, приїжджаючи до Києва, на добу, Ви орендуєте квартиру, щоб жити в комфортних умовах і відчувати себе спокійно, і цілий день маєте можливість вивчати красу і загадки одного з найстаріших міст світу.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016