Для вашої зручності, з оплати обраної вами квартири подобово в Києві, пропонуємо Вам декілька варіантів, аби Ви могли вибрати найбільш зручний:

1) Безготівковий розрахунок.

Оплатити проживання в Києві можна переказом з особистого банківського рахунку, або перерахувати готівку у касі будь-якого банку, вказавши реквізити отримувача. Перевага банківського переказу в його простоті; за свої послуги банк стягує маленьку комісію (1-1,5%), пропорційно від загальної суми переказу.

Безготівковий розрахунокЯкщо вам необхідно перерахувати гроші безготівковим розрахунком в якості оплати проживання в Києві, і отримати згодом повний пакет звітної документації для бухгалтерії Вашого підприємства, слід уточнити всі деталі по телефону, а після виставити рахунок на реквізити, зазначені нижче.

Реквізити для здійснення банківських платежів по безналу:
Валюта: українська гривня (UAH)
  Одержувач: СПДФО «Сікорський Тимур Олександрович»
Код ЄДРПОУ:                      2907805053
Номер рахунку:                   2605315607      МФО 350589
Номер карти:  0626619700 - вкажіть обов'язково призначення платежу
Банк одержувача:              ПАТ Райффайзен Банк «Аваль»
Призначення платежу:     «Передоплата за послуги оренди квартири згідно рахунку-фактури № ... від ... Без ПДВ»

2) Передоплата за квартиру подобово в Києві за допомогою платіжних терміналів ПриватБанку -  Передоплата за квартиру подобово в Києвівідправка грошей на рахунок карти Приватбанку. Подібна операція дуже проста: зверніться в будь-який з терміналів Ibox (Електронні гроші, поповнення операторів мобільного зв'язку, Інтернет / ТВ, банки, квитки), виберіть графу поповнення банківської картки та дотримуйтесь вказівок. Зверніть увагу, що термінал повинен запросити у вас 16-значний номер картки, а також дані одержувача повинні збігатися з нижчезазначеними. Суму поповнення Ви заздалегідь обговорюєте з менеджером. Щоб уникнути будь-яких непорозумінь, радимо зберегти чек про оплату і мати його при собі в момент заселення в квартиру.

Реквізити для здійснення платежу в терміналі Приватбанка

Одержувач: Сікорський Тимур Олександрович
Назва банку: ПриватБанк
Номер карти: 5168 7422 1606 7409
Призначення платежу: поповнення рахунку карти Приватбанку.

Оплата за проживання в Києві за допомогою готівкових коштів3) Оплата за проживання в Києві за допомогою готівкових коштів, безпосередньо в день заселення. При цьому, ми також готові надати вам необхідну звітну документацію для передачі в бухгалтерію.

4) Банківський переказ. Вельми зручний і поширений спосіб, щоб безпечно здійснити переклад або отримання готівкових коштів по Україні та за кордоном. Банківський переказЯкщо Ви звикли розраховуватися в магазинах, ресторанах, супермаркетах карткою і не любите мати справу з готівкою - не біда. Менеджер, що зустрічає Вас на квартирі, допоможе здійснити оплату пластиковою карткою на банківському переносному терміналі. Звітну документацію, ми вам надамо за фактом проживання.

5) Оплата за допомогою систем миттєвих грошових переказів.
Western UnionWestern Union - американська компанія з багаторічним (понад 150 років) досвідом роботи в сфері надання послуг з грошового посередництва. Є одним з лідерів на ринку переказів грошових коштів і клієнти в усьому світі довіряють їй свої гроші.

PrivatMoneyPrivatMoney - система грошових переказів ПриватБанку, яка дозволяє здійснювати грошове посередництво більш, ніж між 100 країнами.

 Перелічені вище сервіси миттєвих грошових переказів, стануть незамінним рішенням, для іноземних гостей, які захочуть швидко внести передоплату за одну з квартир компанії "Аренда Групп" із-за кордону. 

6) Електронна онлайн - оплата.

Приват24Приват24 від ПриватБанку - відкритий інтернет - гаманець, за допомогою якого реально здійснювати переказ грошових коштів навіть з мобільного телефону. На наш погляд, мабуть, найзручніший засіб електронних платежів на сьогодні в Україні! Оплату за квартиру в Києві на добу можна зробити в режимі онлайн, у національній валюті України (UAH - Грн), слідуючи простим інструкціям, і текстовим підказкам, що видає інтернет-банк Приват24. Вся операція займає не більше 2 хв. Ви авторизуєтесь, прописуєте свій номер телефону і пароль, вказуєте реквізити приватбанківської карти (в призначенні платежу вказуєте поповнення рахунку карти Приватбанку), перевіряєте, чи співпадає номер карти з прізвищем одержувача (що вказані по тексту вище), підтверджуєте натисканням кнопки ваші дії - все проплата, здійснена! однаково просто виконується як з комп'ютера, так із телефону!

 

***Приміть до уваги, кінцева сума  вартості подобових квартир, що представлені на сайті компанії "Аренда Групп", може змінюватися, в залежності від кількості мешканців і цілей оренди квартири.

4.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (2 голосів)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon