Ви власник апартаментів, перед вами стоїть дилема: здати квартиру в оренду на тривалий термін, або вибрати довірчу компанію і її пропозицію по добовій оренді квартир, в якості альтернативи.

Квартира під суборенду, з правом перездачі подобово - безперечно більш вигідний варіант, стабільний і абсолютно законний вид підприємницької діяльності, про що згадувалося докладніше в попередніх роликах.

5552У цьому відео, яке ви зможете знайти внизу сторінки, ми покажемо невелику частину секретів, в підготовці апартаментів до подобової здачі в Києві. Перед запуском квартири, необхідно привести приміщення до загальноприйнятих стандартів подобової оренди, виконавши деякі ремонтно-будівельні роботи. Довірча компанія, комплектує прийняту за договором оренди квартиру, під певний стандарт, всім необхідним: від чайних ложок, серветок і постільної білизни до шафи-купе, ліжок, побутової техніки.

Як правило, компанія «Arenda Group», виконує невід'ємні поліпшення квартири, запропоновані власнику приміщення, за свій рахунок, - при цьому вкладені нами інвестиції, виправдані перспективою довгострокового співробітництва. Після проведення всіх поліпшень, відремонтована квартира повинна органічно поєднувати в собі функціональність і 5553практичність

- поклеєні пластикові куточки на стіну, з метою збереження шпалер на відкосах, на всіх відремонтованих компанією «Arenda Group» квартирах.

- Розглянемо капітальний ремонт в квартирі по вул. Петра Калнишевського 7. - На кухні, на підлозі, можна побачити нову плитку для підлоги, на місці старого ламінату. Паркет, ламінат, на підлогі в коридорі або на кухні, з часом роздувається від вологи; - укладання плитки - логічний вихід із ситуації.

- Раніше, на кухонній стіні, були пошкодженні шпалери. Нами було прийнято рішення встановити на їх місці декоративну вставку з ламінату, що є більш практично; тепер шпалери на даній ділянці стіни не будуть затирається.

- Штатними майстрами «Arenda Group», був виконаний капітальний ремонт по Оболонському проспекту 30. - У цій кімнаті, були радянські шпалери, було вирішено, їх переклеїти на сучасні, які відповідають загальній стилістиці квартири.

 - Скрізь, в цій же квартирі по Оболонському проспекту 30, стояли радянські двері; наші майстри їх поміняли на нові, міжкімнатні двері.

На відео, показаний наочний приклад дуже практичної металевої сушарки для білизни, встановленої майстрами «Arenda Group» на більшості квартир.

- Майстрами компанії «Arenda Group», була встановлені ​​ натяжні стелі в 1-кімнатній квартирі по вулиці героїв Дніпра 38б, з метою усунення нерівних перепадів стельового перекриття плит.

Сподіваюся, дане відео було Вам корисним! Підписуючи договір з довірчою компанією про здачу власної квартири в суборенду, отримуйте всі супутні переваги співпраці!  

Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon