Наші умови догодять кожному клієнту

         

... Відрядженим. Якщо Ви - власник підприємства, начальник відділу кадрів або відповідальний за службові відрядження співробітників в інші міста і часто стикаєтеся з проблемою поселення в Києві - ми готові допомогти. У нас є особлива пропозиція, яка обов'язково буде вам до вподоби. Зв'яжіться з нами, розкажіть про свої плани з приводу проживання в нашому місті, і ми детально обговоримо умови розселення, поговоримо про спеціальні знижки та пільгові умови проживання.

... Студентам заочної форми навчання. Приїжджаючи до Києва на сесію, Вам більше нема чого турбуватися і самостійно витрачати час на пошуки доступного варіанту житла. Ми підшукаємо потрібну квартиру, розташовану недалеко від Вашого інституту або університету. Наша пропозиція обов'язково порадує Вас наявністю необхідної побутової техніки, інтернету, а головне - доступною ціною.

Наші умови догодять кожному клієнту... Шукаєте квартиру на тиждень і більше? Зверніться до менеджера "Аренда Групп" по телефонам вказаним на сайті, або напишіть на електронну адресу. Ми зацікавлені в довгостроковій оренді і готові надати гарну знижку.

... Бажаєте стати постійним клієнтом? Користуючись послугою оренди подобової квартири, з третього разу, Ви отримаєте персональні умови заселення і індивідуальну знижку.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon