Комерційні пропозиції - ми готові до співпраці... Якщо Ви - власник ресторану, піцерії, закусочної, кафе, квіткової лавки, надаєте послуги доставки або таксі, або займаєтеся ще якоюсь справою у сфері послуг - зверніться до нас. Ми зможемо розмістити у себе Вашу рекламу або навіть запропонувати взаємовигідні умови роботи.

... Якщо Ви - представник фірми нерухомості або незалежний агент - посередник і Ваші клієнти час від часу цікавляться нашим житлом - зв'яжіться з нами. Впевнені, ми знайдемо спільну мову, і врахуємо всі інтереси для нашого плідного співробітництва.

Комерційні пропозиції - ми готові до співпраці... Якщо Ви аналогічно займаєтеся подобової орендою квартир - Ми зможемо бути корисними один одному! Якщо хто-небудь з Ваших клієнтів шукає житло, але у Вас немає вільних квартир - ми вирішимо це питання, шляхом взаємозаліку переданих кліентів. Така допомога забезпечить гарну завантаженість і мінімізує ризик простою квартир.

... Якщо дана інформація виявилася для Вас корисною, але, крім цього, у Вас є додаткові питання і комерційні пропозиції - дайте нам знати. Зв'яжіться з менеджером компанії Arenda Group за допомогою наданих на сайті контактів (телефон або електронна пошта) - ми готові до діалогу.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon