Поселення, на території нинішньої Оболоні, були ще за часів Київської Русі. По цих же землях, проходила дорога на Вишгород. Крім того, рівні заплавні луки, нерідко ставали місцями битв - як за часів міжусобиць, так і при нападах на Київ. Селилися тут і пізніше.

Але сучасна історія Оболоні, починається з організованої забудови масиву в кінці 1960-х - початку 1970 рр. Це було досить складне технічне завдання - адже цей район розташований в заплаві Дніпра, про що, до речі, і зрозуміло з його назви: значення слова «оболонь» - низина біля річки, заплавні луки. (До речі, є село з подібною назвою - с. Оболоння, Коропського району Чернігівської області, розташоване саме в заплаві.) Так що, для побудови массиву, значну частину території під забудову довелося змінювати, намиваючи пісок - місцевість підняли на 4-5 метрів - щоб уникнути затоплення. Потім, на цьому місці, з`явилися перші багатоповерхові будинки, школи, стала організовуватися міська інфраструктура. Центральний проспект массиву, отримав назву - Оболонський. А район називався тоді Мінським. Історична назва - Оболонь - було повернуто масиву (і району) в 2001 р

Оболонська Набережна

Оболонська Набережна

Ще в кінці сімідесятих отримати квартиру на Оболоні - означало оселитися десь «казна». Однак з появою метро, ситуація кардинальним чином змінилася. Зручне сполучення з центром, зробило її вельми бажаним місцем проживання (а тепер - і подобової оренди в Києві квартир). Перша на цьому масиві станція метро «Оболонь», що називалася тоді «Проспект Корнійчука», відкрилася в 1980 р, «Мінська» і «Героїв Дніпра» - в 1982 р.

Самий північний міст Києва - Московський - був введений в експлуатацію в 1976 р., зв'язавши правий берег з Воскресенкою і тоді ще тільки будуючуюся Троєщиною і Веселковим. Наявність поруч такої міської артерії, також сприяло розвитку інфраструктури Оболоні.

Однак стрімкий розвиток Оболоні, перетворення її в сучасний масив з комфортабельними будинками, де зняти квартиру недорого подобово в Києв, стало чи не найкращим вибором, з безліччю магазинів, кафе, ресторанів, розважальних центрів, - почалося з 2000-х років. І тепер це чи не самий затишний, упорядкований, приємний і гарний з нових районів Києва. До того ж, він розташований на самому березі Дніпра, з відмінними можливостями для відпочинку і з унікальною, повністю пішохідною Оболонською набережною.

Новый квартал

Новый квартал

Оболонь ввечері

Оболонь ввечері

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon