+380731709090

Корисна інформація про оренду квартир

Історія Оболонського району

Поселення, на території нинішньої Оболоні, були ще за часів Київської Русі. По цих же землях, проходила дорога на Вишгород. Крім того, рівні заплавні луки, нерідко ставали місцями битв – як за часів міжусобиць, так і при нападах на Київ. Селилися тут і пізніше.

Але сучасна історія Оболоні, починається з організованої забудови масиву в кінці 1960-х – початку 1970 рр. Це було досить складне технічне завдання – адже цей район розташований в заплаві Дніпра, про що, до речі, і зрозуміло з його назви: значення слова «оболонь» – низина біля річки, заплавні луки. (До речі, є село з подібною назвою – с. Оболоння, Коропського району Чернігівської області, розташоване саме в заплаві.) Так що, для побудови массиву, значну частину території під забудову довелося змінювати, намиваючи пісок – місцевість підняли на 4-5 метрів – щоб уникнути затоплення. Потім, на цьому місці, з`явилися перші багатоповерхові будинки, школи, стала організовуватися міська інфраструктура. Центральний проспект массиву, отримав назву – Оболонський. А район називався тоді Мінським. Історична назва – Оболонь – було повернуто масиву (і району) в 2001 р

Оболонська Набережна

Ще в кінці сімідесятих отримати квартиру на Оболоні – означало оселитися десь «казна». Однак з появою метро, ситуація кардинальним чином змінилася. Зручне сполучення з центром, зробило її вельми бажаним місцем проживання (а тепер – і подобової оренди в Києві квартир). Перша на цьому масиві станція метро «Оболонь», що називалася тоді «Проспект Корнійчука», відкрилася в 1980 р, «Мінська» і «Героїв Дніпра» – в 1982 р.

Самий північний міст Києва – Московський – був введений в експлуатацію в 1976 р., зв’язавши правий берег з Воскресенкою і тоді ще тільки будуючуюся Троєщиною і Веселковим. Наявність поруч такої міської артерії, також сприяло розвитку інфраструктури Оболоні.

Однак стрімкий розвиток Оболоні, перетворення її в сучасний масив з комфортабельними будинками, де зняти квартиру недорого подобово в Києв, стало чи не найкращим вибором, з безліччю магазинів, кафе, ресторанів, розважальних центрів, – почалося з 2000-х років. І тепер це чи не самий затишний, упорядкований, приємний і гарний з нових районів Києва. До того ж, він розташований на самому березі Дніпра, з відмінними можливостями для відпочинку і з унікальною, повністю пішохідною Оболонською набережною.

Новый квартал

Оболонь ввечері

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016