На цій сторінці ви знайдете зібрану до купи інформацію з різних розділів сайта про порядок заселення, оплати, правил проживання і т.д. в орендованій квартирі. Також ви зможете перейти за лінком, на один із пунктів меню, що знаходиться нижче:

bron2

   - Як забронювати квартиру,

   - Умови проживання,

   - Акції по оренді квартири,

   - Порядок оплати оренди квартири,

   - Додаткові послуги.

Забронювати вибрану Вами квартиру Ви можете, зв´язавшись із нами по телефону або надіславши заповнений бланк заявки. Після одержання попередньої заявки, ми зв´яжемося з Вами по телефону та узгодемо деталі. Гарантією Вашого поселення в заброньовану квартиру в Києві є передоплата, сума якої визначається індивідуально й не повертається, якщо Ви відмовляєтеся від заброньованої квартири. В деяких випадках можна змінювати термін заселення. Однак про це слід попереджувати за 3 дні до запланованого заселення.Сума передоплати вираховується із загальної суми після остаточного розрахунку.
Отримавши передоплату, ми висилаємо Вам електронною поштою звіт, у якому вказуємо суму одержаної від Вас передоплати, термін заселення у подобову квартиру в Києві, її адресу, і залишок суми загального платежу (за винятком передоплати), який Ви сплачуєте в момент заселення. Поселення відбувається тільки за наявності документа, що посвідчує Вашу особу (паспорт).
Бронювання квартири на одну добу відбувається не раніше, ніж за два дні.
Замовлення квартири для погодинного проживання в Києві, небхідно робити не раніше, ніж за дванадцять годин. Мінімальний термін погодинної оренди квартири становить 4 години (10:00 – до 18:00 чи в інший час, якщо квартира вільна).
Коли виникають непередбачені ситуації, пов´язані із заброньованим житлом, ми пропонуємо подібний варіант або ж квартиру вищого класу.Заселення. Узгодивши попередньо всі умови щодо вибраного житла, Ви одержуєте ключі безпосередньо на квартирі або в іншому зручному для Вас місці. progivanieУ момент заселення Ви пред´являєте паспорт і проводите остаточний розрахунок.
Час виїзду й заїзду у квартиру рахується с 14:00 до 12:00 (22 години – доба). Якщо ви заселяєтеся після 14:00, то час звільнення квартири залишається незмінним – до 12:00. Індивідуально ми можемо домовитися про перенесення часу заселення та виселення з квартири.
У вартість оплаченої Вами подобової квартири в Києві, входить узгоджена заздалегідь кількість комплектів постільної білизни, рушників, кухонне приладдя, електропостачання, гаряча й холодна вода. Ви можете додатково замовити прибирання квартири за окрему плату. В останній день перебування на квартирі за годину до від´їзду Ви повинні попередити нас про це, щоб у призначений час здати нам квартиру й віддати ключі.
Ми надаємо звітну документацію для Вашої бухгалтерії.

Заборонено:
- курити в квартирах (дозволено на кухні у відчинену кватирку чи на балконі);
- перевищувати допустимий рівень шуму, голосно вмикати музику з 22:00- до 8:00;
- приводити в квартиру більше сторонніх осіб, ніж було попередньо узгоджено;
- псувати майно, що знаходиться в квартирі.

Можливе дострокове виселення із квартири без повернення залишку оплати, якщо на Вас поскаржаться сусіди через порушення спокою в нічний час.
Вартість пошкодженого майна у квартирі оцінюється нами та обов´язково компенсується Вами.
Якщо загублено з вашої провини ключі, Ви мусите компенсувати вартість і заміну нового подібного замка.


Послуги
services (2)Ви маєте можливість:
- одержувати безкоштовно консультації інформаційного характеру щодо проживання в орендованій подобово квартирі в Києві, та прилеглої до неї території;
- замовити позачергове прибирання квартири за окрему плату;
- замовити прання постільної білизни й особистих речей;

Послуги наших партнерів:
- усний чи письмовий переклад;
- масаж;
- зустріч в аеропорту, на вокзалі. трансфер;
- таксі, доставка квітів, піци;
- ресторани, кафе, нічні клуби.


Оплата
Користуйтеся будь-яким із запропонованих нижче варіантів для передоплати та остаточного розрахунку за оренду квартири.

Банківський переказ
Зручний і надійний спосіб переказати або одержати гроші як по Україні, так і за її межами. Переказати гроші через банк можна платіжним дорученням з банківського рахунка або через касу будь-якого комерційного банку (при цьому необхідно вказати реквізити одержувача). Банківський переказ дозволяє переказувати різні суми з мінімальною комісією.pay2

Реквізити платежу для банківського переказу:

Валюта:          українська гривня (UAH)
Одержувач:  СПДФЛ Сікорський Тимур Олександрович
Код ЄДРПОУ.    2907805053
Поточний рахунок: 26050980022351
Номер картки: 0626619700 обов`язково вказувати у призначенні платежа
Банк одержувача:   ПОД Райффайзен Банк «Аваль»
Призначення платежу: “Передоплата за послуги оренди квартири відповідно до рахунка-фактури №… від ... Без ПДВ”

-Розрахунок готівкою

 

***Детальніше інформацію  про оренду подобових квартир кампанії "Аренда Групп" дивіться на відповідних сторінках нашого сайта.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon