Оренда квартири подобово в Києві, через наш сайт - гідний вас вибір! Впевнені, комфорт, і якість послуг, що надаються, залишать у вас тільки позитивні емоції. А тепер давайте разом розберемося, як виглядає процес укладання угоди з оренди квартири подобово в Києві.

Заселення.

Оренда квартири подобово в КиєвіМи домовляємося по телефону щодо будь-яких умов поселення, і вже в день вашого прибуття зустрічаємося з Вами за адресою заброньованої квартири або в іншому зручному для вас місці, щоб передати ключі і остаточно розрахуватися. Щоб заселитися в квартиру на добу в Києві, при собі необхідно мати паспорт або водійські права - будь-який документ, який підтверджує, що Ви - це Ви.

- Розрахунковим часом заїзду, в подобовій оренді квартир Києва прийнято вважати 14.00 (22 години вважаються повною добою оренди житла). Навіть при в'їзді пізніше 14.00, час виїзду залишається незмінним - 12.00.

- Ранкове поселення (з 24.00 до 11.00) здійснюється за умови обумовленої додаткової оплати.

- Вечерне виселення (з 14.00 до 24.00), можливо за додаткову оплату.

В окремих випадках, ми можемо піти вам назустріч, дозволивши безкоштовно більш пізній час виїзду за умови, що квартира не буде ще заброньована кимось іншим. Індивідуально з Вами, ми можемо домовитися про час більш пізнього виїзду або навпаки, більш раннього часу заїзду в квартиру.

Мінімальний термін погодинної оренди квартири в Києві становить одну годину (на Ваш вибір, з 10:00 -до 18:00, або в інший час, якщо квартира вільна).

F.A.Q.

... «Я вніс оплату за квартиру до 12.00. Для чого мені повідомляти про свій виїзд з квартири заздалегідь?» Ми намагаємося максимально комфортно організувати процес заїзду-виїзду мешканців, і ваш час перебування на квартирі, в тому числі. Ви нам нічим не зобов'язані, але Ваша допомога виявиться для нас дуже цінною.

... «Навіщо мені повідомляти про час заселення покоївку?» Графік роботи однієї покоївки включає в себе прибирання кількох квартир за день. Ми організовуємо час на прибирання і дорогу, щоб покоївка могла якісно виконувати свою роботу, при цьому, не заважаючи Вам. Тому ми настійно рекомендуємо Вам повідомляти менеджеру, який курирує Ваше поселення, про будь-які можливі зміни пов'язаних із заїздом або виїздом з квартири.

... «Мені потрібно виїхати з квартири не в обід до 12.00, а конкретно, ввечері!» Це не представляє ніяких труднощів, якщо Ви заздалегідь повідомите менеджеру про Ваше бажання. І якщо квартира ще не буде зайнята, ми зможемо продовжити проживання до 17.00. Тоді вам потрібно буде оплатити половину суми добового проживання, а в разі продовження на довший термін - повну вартість квартири за добу. При бажанні, Ви можете довірити нам свій багаж, залишивши його в нашому офісі, і подивитися вечірній Київ.

Обслуговування на добових квартирах

Ми заздалегідь обговорюємо, яку кількість рушників і комплектів постільної білизни ви потребуєте, а також, що з кухонного приладдя необхідно, щоб підготувати квартиру до вашого заселення. Крім цього, в вартість квартири також входить гаряче і холодне водопостачання та електрика. Якщо Вам знадобиться додаткове прибирання - Ви можете його замовити, сплативши таку послугу. Щоб домовитися про повернення ключа - попередьте нас про свій виїзд не пізніше, ніж за годину.

На вимогу, ми готові надати звітні документи для бухгалтерії Вашого підприємства. Наші гості, які проживають подобово в Києві, вже встигли переконатися, що проблем з документацією не може виникнути, оскільки все носить абсолютно законний, офіційний характер. Більш того, ми співпрацюємо з великими іноземними компаніями, а також нерезидентами України.

Порядок проживання в добових квартирах

У квартирі заборонено:

- Куріння (за винятком балкона або кухні з відкритою кватиркою);

- Створення шуму вище допустимого рівня, гучне прослуховування музики в нічний час доби (з 22.00 до 08.00);

- Знаходження більшої кількості людей, ніж було обумовлено;

- Нанесення шкоди майну квартири.

... Якщо сусіди будуть скаржитися на шум, ми залишаємо за собою право дострокового виселення. При цьому сплачена Вами сума за час оренди, що залишився, не повертається.

... У разі псування майна, Вам прийдеться компенсувати збитки з власної кишені. Ступінь і вартість збитку визначаємо ми.

... При втраті ключів Вам прийдеться  оплатити покупку і заміну нового замка для дверей.

... Пам'ятаєте! Ви несете повну матеріальну відповідальність за третіх осіб, які перебувають в квартирі, з вашого відома.

Ми гарантуємо

Оренда квартири подобово в КиєвіЧесність і відповідальність. Останнім часом число обманів і кількість підставних фірм нерухомості в нашому регіоні значно зросла. У деяких випадках шахраї володіють сайтами-одноденками з асортиментом «пропонованих» квартир. Ми не займаємося подібними аферами і можемо з усією відповідальністю заявити, що:

- Всі подобові квартири в Києві, представлені на нашому сайті - реально існуючі і знаходяться у володінні однієї людини, що допомагає уникнути додаткових комісій, відсотків і накруток. Ми готові надати всю документацію, яка зможе підтвердити правомірність наших дій;

- Фотографії всіх квартир представлені без графічної комп'ютерної обробки і відповідають дійсності.

Процес передачі ключів при заселенні в квартиру подобово в Києві.

Заселення в квартиру подобово в Києві відбудеться згідно з попередньою домовленістю.  Співробітник компанії "Аренда Групп" чекатиме Вас за адресою обраної квартири. Однак, якщо Ви перший раз в місті (або вже бували, але все ще погано орієнтуєтеся) - зустріч може відбутися на вокзалі або будь-якому зручному місці. Повернення ключа при ранньому в'їзді або пізньому виїзді відбувається на орендованій квартирі.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (1 голос)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon