+380731709090

Ваше дозвілля в Києві

Ділова столиця

Київ – не тільки політичний і культурний, а й діловий центр України. Саме в Києві зосереджені головні офіси основних банків України, більшість бірж.
Саме тут обговорюються інвестиційні проекти для всієї країни. У Києві знаходиться величезна кількість бізнес-центрів. Якщо ви бізнесмен, вам можуть знадобитися апартаменти подобово в Києві. А якщо вам просто цікаво дізнатися, як виглядає бізнес-обличчя Києва, ви можете скористатися послугою оренди квартири на добу в Києві.

Де «живуть» фондові біржі?
Не можна сказати, щоб в Києві був єдиний район і тим більше квартал, де зосереджені всі фінансові або бізнес-організації.

Наприклад, фондові біржі «прописані» вельми далеко одна від одної – Українська фондова біржа – за адресою Рильський провулок, 10; ПФТС – на Шовковичній, 42-44; Українська міжнародна фондова біржа – на Володимирській, 77а; а Київська міжнародна фондова біржа – на Саксаганського, 36 і т.д.
А головні офіси банків – і взагалі розкидані по всьому місту.

Українська міжнародна фондова біржа

Українська міжнародна фондова біржа

Бізнес-центри.
Бізнес-центрів в Києві величезна кількість, і так само як банки, вони розкидані по всьому місту. Здебільшого це новозбудовані будівлі «скло + бетон», що враховують всі офісні потреби фірм. Хоча іноді під них переробляють і вельми старовинні будівлі. Тому у бажаючих підібрати собі офіс проблемою є тільки пошук відповідного центру – наживо або через Інтернет.

Бізнес-центр «Парус»

Бізнес-центр «Парус»

Виставкові центри
Не менш широко представлені і виставкові центри. Серед них такі відомі як «Kіївекспоплаза», Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті, 15, Міжнародний конгрес-центр «Український дім» на Європейській площі – колишній музей Леніна.

«Український дім» - користь від музею Леніна

«Український дім» – користь від музею Леніна

Втім, такі пам’ятки (багато з цих будівель дійсно є такими завдяки екстравагантної архітектурі) в Києві знайти набагато простіше, ніж старовинні шедеври архітектури. Останнім, до речі, загрожує небезпека – адже зараз на догоду миттєвим потребам, багато хто готовий ризикнути історичними пам’ятками заради спорудження чергового бізнес-гіганта. І не замислюються про те, що такий підхід знищує не тільки минуле, а й майбутнє – адже втрата історії веде і до втрати культури.

Тому треба пам’ятати, що оренда нерухомості в Києві з подальшою переробкою від виробничі потреби, не повинна відноситися до будівель, які мають історичну цінність, якщо тільки ви незбираєтеся, звичайно, акуратно відреставрувати архітектурний пам’ятник і зробити в ньому музей.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 25 Березня 2016