+380731709090

Ваше дозвілля в Києві

Подорожі і активний відпочинок

Знайомство з таємницями Києва може тривати все життя. Він надає майже необмежені можливості не тільки для любителів живопису, музики і театру, але й для невгамовних туристів, що віддають перевагу активному відпочинку. Кожен зможе вибрати пригоди до душі. Одне лише перерахування займе, напевно, цілу сторінку:


• гірські лижі;
• стрибки з моста;
• водні лижі;
• катання на квадроциклах;
• польоти на повітряних кулях;
• історичні реконструкції з бойовим фехтуванням;
• скелелазіння;
• картинг;
• пейнтбол;
•верхова їзда…
… Не кажучи вже про риболовлю і катання на яхтах. Більш того, по Києву можна навіть відправитися в похід.

Для цього достатньо просто приїхати, зняти квартиру подобово в Києві, одягнутися зручніше і … вперед, назустріч пригодам.

Напевно, найпопулярнішим видом активного відпочинку можна назвати туризм. З цим словом асоціюються люди з рюкзаками, що йдуть десь в глушині. Але виявляється, що в похід можна піти і прямо в Києві. Зараз пропонуються велосипедні походи вихідного дня по Трухановому острову, Подолу, Троєщині, по екологічних стежках природної перлини Києва – національного природного парку «Голосіївський» та багатьом іншим маршрутам. Якщо ж вас більше приваблює вода – є і байдаркові походи по старому руслу Десни – Десенці, по околицях Гідропарку, і навіть по Десні, яка впадає в Дніпро трохи вище Києва.

На велосипедах по екологічній стежці.

На велосипедах по екологічній стежці.

Любителям пішохідних прогулянок можна порекомендувати відвідування екологічних НПП «Голосіївський», де співробітники національного парку розкажуть про природу Придніпров’я, історії самого парку, покажуть унікальні пам’ятки природи, серед яких величні, в кілька обхватів, дуби. Тут можна відпочити від суєти і шуму мегаполісу, послухати спів птахів, побачити рідкісні рослини. Якщо ви вирішили влітку зняти житло на добу в Києві – постарайтеся відвідати парк, щоб мати можливість між пригодами відпочити в зеленій тиші.

Первоцвіти Голосієво.

Первоцвіти Голосієво.

Любителів сивої давнини чекають не тільки музеї та пам’ятники, а й історичні реконструкції, а в день Києва (останні вихідні травня) на Андріївському узвозі можна побачити справжній лицарський турнір.

Лицарський турнір на Андріївському узвозі

 Лицарський турнір на Андріївському узвозі.

Звичайно, не забуті і любителі екстриму.
Одне з найбільш неймовірних відчуттів – побачити Київ зверху, з висоти пташиного польоту. Стартувавши, наприклад, з Гідропарку, можна пролетіти над Містом, як називав його М.А. Булгаков, на повітряній кулі. Саме чудове полягає в тому, що маршрути непостійні, і змінюються в залежності від вітру. Так що Київ можна розглядати з гондоли до нескінченності, немов картинки в калейдоскопі.

Над Гідропарком на повітряній кулі

Над Гідропарком на повітряній кулі.

На Трухановому острові, на вулицях Трухановский і Прирічній, спортивні клуби та спортивно-розважальні комплекси надають можливість покататися на водних лижах. Пройти мимо цього задоволення неможливо, якщо ви хоч раз відчули, як вода стає твердою.

На монолижі по Дніпру

На монолижі по Дніпру.

Для зовсім вже екстремальних, передбачені навіть стрибки з мотузкою з Пішохідного моста. На аеродромі «Чайка» можна стрибнути з парашутом, а зовсім недалеко від Києва, в районі с. Підгірці – політати на параплані.

Політ: роупджампінг, Пішохідний міст

Політ: роупджампінг, Пішохідний міст.

Так що до Києва варто приїхати хоча б заради того, щоб випробувати нові відчуття. Якщо у вас немає можливості приїхати надовго, зняти квартиру подобово в Києві, дуже просто. Отже, влаштувавшись комфортно і автономно, можна спокійно експериментувати.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016