+380731709090

Ваше дозвілля в Києві

Екскурсійні маршрути Києва

Київ – це практично необмежене поле для вивчення. Знайомитися з ним можна роками. Навіть кияни часом не знають своє місто більш-менш грунтовно. Тому навіть їм у вільний час варто було б побувати на екскурсіях. Не кажучи вже про тих, хто приїхав до Києва на кілька днів, щоб познайомитися з древнім містом. Тому, орендувавши подобові квартири в Києві, слід залишити речі, одягнутися зручніше і відправлятися на екскурсії, різноманітність яких, зараз просто неймовірно. Звичне тужливе «Подивіться ліворуч, подивіться направо» змінилося інтерактивними методиками, і творцями екскурсій стають вже самі екскурсанти, з’явилися і дивовижні екскурсії-квести, і незвичайні поїздки, і навіть екскурсії на повітряних кулях і екскурсії по Києву містичному.

 

Звичайні ознайомчі екскурсії.
Ці екскурсії знають всі – пішохідні або на автобусі, вони дозволяють кинути оком на місто, дізнатися про основні пам’ятки, зорієнтуватися в вулицях. Безумовно, ледве приїхавши в місто, варто побувати на подібній екскурсії, хоча б для того, щоб дізнатися, на що звертати увагу.
Ще один варіант ознайомлювальних екскурсій – це екскурсії по конкретних об’єктах, наприклад, по Національному ботанічному саду імені М.М. Гришко або по зоологічному музею Національного Науково-природничого музею.

Навіть ознайомчі екскурсії тепер незвичайні

Навіть ознайомчі екскурсії тепер незвичайні

Фірмові екскурсії
Це – відвідування цілком певних місць і отримання абсолютно рідкісної інформації. Так, наприклад, це може бути екскурсія по київському метрополітену або ж за лаштунки театру, прогулянка таємничими місцями або вивчення химерної скульптури на фасадах будівель.

Фірмова екскурсія в метро

Фірмова екскурсія в метро

Історії однієї вулиці.
Так, історія Києва настільки багата і багатогранна, що часом однієї вулиці вистачає на цілу екскурсію. Це і Сама Головна Вулиця – Хрещатик, і знаменитий Андріївський узвіз, і Гоголівська зі знаменитим Будинком з котами, і … Перерахування займе не одну сторінку.

Історія однієї вулиці - Гоголівській

Історія однієї вулиці – Гоголівській

Вивчення природи Києва.
Київ зумів не винищити в собі острівці природи, і деякі парки міста представляють собою просто шматочки лісу. Бажаючим ознайомитись з природою допоможуть досвідчені екскурсоводи, що знають природу. Саме з ними в звичайному лісі можна підглянути безліч таємниць. Наприклад, з екскурсоводами Національного природного парку «Голосіївський» – виявити, що в «Голосухе» можна не тільки годувати білок, а ще й побачити (але не зірвати! Пора кидати цю дурну звичку!) безліч видів весняних квітів-первоцвітів. Спостерігати дуби-велетні в кілька обхватів. Послухати голос чорного дятла-желни. А також дізнатися про історію деяких насаджень Голосієво – наприклад, про те, що ліс на схилі над ставком на Голосіївській площі був вирубаний, а відновили ці посадки після Другої Світової війни. (До речі, і оселитися поруч з ним дуже непогано – тихо, затишно, є, де відпочити … Таке комфортне проживання Київ забезпечує далеко не скрізь.)
Є й екскурсії по островах в межах міста, що відкривають таємниці заплавних островів, що практично ніде не збереглися через створення каскаду ГЕС на Дніпрі.

Екскурсія по НПП «Голосіївський»

Екскурсія по НПП «Голосіївський»

Екскурсії по військовій історії Києва.
Місту дісталося безліч воєн, від найдавніших часів і до Другої Світової. Звичайно, в Києві немає пам’ятника захисникам міста від монголо-татарської навали, як у Путивлі. Але пам’ятників військової історії – безліч. Причому це не тільки Парк Слави або Національний музей історії України у Другій Світовій війні, і навіть не тільки пам’ятники загиблим бійцям, але і самі зміцнення Київського укріпрайону, і залишки окопів в лісах Києва.

Військова історія Києва

Військова історія Києва

Екскурсії підземеллями Києва.
Для любителів екстриму підготовлений цілий ряд екскурсій в таємничий світ київських підземель. Це і таємничі сталінські тунелі, і підземні річки, і старі дренажні системи, і, нарешті, знамениті київські печери.

Таємничі підземелля Києва

Таємничі підземелля Києва

Це лише побіжний огляд дуже маленької частини пропонованих екскурсій, адже Київ практично нескінченний в своїх таємницях. Тому орендуємо квартиру подобово в Києві – і швидше на екскурсію.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 26 Березня 2016