+380731709090

Новини оренди квартир подобово в Києві

Гарний вибір – оренда погодинно квартири у Києві!

Часто трапляються такі ситуації, коли виникає потреба у квартирі в Києві, проте не на тиждень, і навіть не на добу. Коли ви потребуєте домашнього затишку, на кілька годин.
Втомлена людина опинилася проїздом у Києві, нема куди подіти речі, нема де перепочити. У готелі, за пару годин перебування, все одно прийдеться сплатити як за повну добу. Та й дістатися до нього, якщо готель розташований далеко від вокзалу, з усіма валізами – справа не для кожного.

Інший випадок – конфіденційна зустріч або важливі перемовини, які вкрай незручно проводити десь у ресторані або кафе. Набагато краще провести їх у спокої і тиші, коли ніхто не турбує та немає зайвих подразників, що можуть завадити встановленню взаєморозуміння. До того ж домашня обстановка, можливо – гарно накритий стіл, будуть сприяти більшій довірі та згоді йти на компроміси.

Або – романтичний подарунок, вечеря для двох при свічках, романтика, освідчення в коханні – без цікавих поглядів заздрісних приятельок, у розкішних, вишуканих умовах, далеких від буденності власної квартири. На таке варто піти у будь-якому разі…

Все це легко організувати, якщо орендувати квартиру в Києвіне на добу, а погодинно. І зовсім не треба розшукувати оголошення про халупи у сумнівних кутках або зупинятися у заяложеній квартирі, що їх пропонують тіточки біля вокзалів.

Достатньо лише звернутися до хорошої агенції, що займається орендою квартир у Києві погодинно – це можна зробити, не виходячи з кімнати, або навіть у вагоні потягу (правда, якщо працює Wi-Fi – як у експресах, чи за наявності модему), ще на під’їзді до Києва, спокійно замовити квартиру. А також щоб зустріли та відвезли до квартири з вокзалу, підказали, де краще  замовити їжу до квартири, яку екскурсію варто відвідати  – таку, та чимало інших додаткових послуг, надають досить часто досвідчені квартирні компанії, такі як «Аренда Групп».

Вартість погодинної оренди квартир в Києві, нижча, ніж добова, і звичайно, буде більш вигідною, ніж поселення у готелі. До того ж у квартирі набагато комфортніше та спокійніше. Сама по собі, оплата за проживання на годину чи добу, може проводитися у різні способи – як готівкою, так і безготівковим розрахунком – через термінали самообслуговування, миттєвим переказом Western Union або PrivatMoney, Приват24, банківським переказом, у чому можна переконатися, відвідавши відповідну сторінку сайта компанії «Аренда Групп». Якщо плануються якісь ділові заходи, і потрібні відповідні папери (звітна документація за проживання в Києві) – агенції, що працюють офіційно, надають їх – причому відповідних зразків, які прийме будь-яка бухгалтерія.

Одним словом, погодинна оренда квартири у Києві – це дуже просто, безпечно та зручно.

Ідеально: зняти квартиру погодинно в Києві для конфіденційних перемовин

Ідеально: зняти квартиру погодинно в Києві для конфіденційних перемовин

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016