+380731709090

Новини оренди квартир подобово в Києві

Оренда квартири подобово – для гостей Києва

Дедалі більше бажаючих відвідати Київ – по справах, на навчання або задля відпочинку. Адже він – надзвичайно цікаве місто, з багатовіковою історією та сучасним сервісом розваг.
Авжеж, якщо ви завітали в Столицю, одразу виникає питання щодо поселення. Добре, якщо можна безкоштовно зупинитися у родичів чи друзів, що мають власну квартиру в Києві. Але більшість гостей міста мають обирати інші варіанти проживання.

В першу чергу, це, звичайно, готель. Серед переваг – звичність, адже якщо мова йде про поїздку до іншого міста, то одразу спадає на думку, зручність поселення, можливість отримати необхідні документи для відрядних. З недоліків – висока вартість проживання, велика кількість людей довкола, часто – неможливість залишити цінні речі через ймовірність  крадіжки. Буває, трапляється, що готель розташований далеко від тих місць, куди треба їздити – а це зайві витрати як часу, так і грошей. До того ж, у деяких готелях, особливо з дешевих, персонал буває геть неввічливим, а рівень послуг не вартий навіть невеликих грошей.

Проте останнім часом, зростає популярність іншого варіанту проживання, який всі перераховані недоліки просто зводить нанівець – подобова оренда квартир у Києві. Це простий та безпечний спосіб, добре влаштуватися у великому місті.

При згадці про оренду квартир на добу – одразу виникає стійка асоціація із об’явами на стовпах та біганиною від адреси до адреси. Можливо, саме тому, довгий час подобова квартира у Києві не була центром  уваги гостей міста. Проте зараз все змінилося. По-перше, щоб знайти квартиру, зовсім не треба кудись бігти – досить лише відкрити сайт компанії «Аренда Групп», та вибрати необхідний варіант, напряму, без комісії та посередників, у тому районі міста, що потрібен. І цілком по гаманцю – до того ж вартість при оренді квартири у Києві на добу – може бути нижчою, ніж у готелі. Про комфортність проживання нема й чого казати. По-друге, щоб із вокзалу дістатися до квартири, немає необхідності з величезними валізами проштовхуватись у метро – агенції та їх партнери надають гостям багато послуг, у тому числі і можливість доїхати з вокзалу. По-третє, сплатити проживання дуже просто – ви самі обираєте спосіб оплати. Це може бути готівка, або безготівковий розрахунок через термінали самообслуговування, чи Приват24, або ж  банківський переказ. Не забуті й відрядні – оскільки серйозні агенції працюють офіційно, то й документи надають встановлених зразків, які влаштують будь-яку бухгалтерію.

Тож, орендована квартира – це чудова можливість комфортного перебування у Києві для будь-кого.

Оренда квартири подобово в Києві: спокій та комфорт

Оренда квартири подобово в Києві: спокій та комфорт

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 11 Квітня 2016