+380731709090

Корисна інформація про оренду квартир

Вищі навчальні заклади Києва

Київ – не тільки діловий і культурний, а й освітній центр України. Тут зосереджена величезна кількість вищих навчальних закладів усіх напрямків науки і культури. Багато з них мають тривалу історію, а зараз досить успішно розвиваються, створюють нові кафедри, факультети, лабораторії. Навчання – як на бюджетних місцях, так і на контракті. Зручно, що при надходженні документи подаються в електронному вигляді, і тільки при остаточному виборі ВНЗ необхідно подавати паперові документи. Так що при надходженні, квартири в Києві подобово досить орендувати на 2-3 дня.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Адреса: вул. Володимирська, 60, Київ, 01601

Один з найстаріших вищих навчальних закладів України дослідницького типу. Заснований в 1834 р Зараз в ньому 13 факультетів, 8 навчальних інститутів, 1 навчально-науковий центр. В структуру університету входять Ботанічний сад імені О. Фоміна – один з найкрасивіших парків Києва і одночасно – одна з найякісніших ботанічних колекцій, а також Канівський природний заповідник, де проходять практику студенти багатьох факультетів, Астрономічна обсерваторія, цілий ряд навчальних музеїв.

Червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Національний технічний університет

«Київський політехнічний інститут»

Адреса: просп. Перемоги, 37, Київ, 03056

Заснований в 1898 р ВНЗ інженерного профілю. Входить до першої трійки ВНЗ України. У ньому 20 факультетів, 10 інститутів, ряд філій і окремих підрозділів. Цей університет просторово не розкиданий по місту, а розташований компактно, що дуже зручно як для навчання, так і для відпочинку студентів.

Центральний корпус КПІ

Центральний корпус КПІ

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова

Адреса: вул. Пирогова, 9, Київ, 01601

Заснований в 1933 р. Має 18 факультетів, розташованих у 8 корпусах, а також Переяслав-Хмельницький філіал з трьома відділеннями. Є свої гуртожитки, а також спорткомплекс. ВНЗ зараз зібрав молоду і енергійну команду викладачів, що різко підвищило його рівень і престиж.

Головний корпус НПУ імені Михайла Драгоманова

Головний корпус НПУ імені Михайла Драгоманова

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Адреса: вул. Героїв Оборони, 15, Київ, 03041

Ведучий аграрний університет країни. Цей ВНЗ раніше називався Київською сільськогосподарською академією, заснований В1898 р. Включає в себе 3 навчально-наукові інститути, 13 факультетів, 5 дослідних станцій та навчально-дослідних господарств. Структурними підрозділами НУБіП є і 11 навчальних закладів в різних містах України. Зараз це один з найбільш стрімко розвиваючихся ВНЗ України.

Головний корпус НУБіП

Головний корпус НУБіП

Київський національний університет будівництва і архітектури

Адреса: Повітрофлотський проспект, 31, Київ, 03680

Це провідний ВНЗ будівельного напрямку. Заснований в 1930 р. У його складі – 6 факультетів, 3 наукові інститути, 2 науково-дослідних комплекси, 11 дослідних лабораторій. ВНЗ веде не тільки навчальну, а й дослідницьку роботу. Багато новобудов, де приїжджі орендують квартири в Києві подобово, побудовані випускниками цього університету.

Головний корпус КНУБА

Головний корпус КНУБА

Національний авіаційний університет

Адреса: просп. Космонавта Комарова, 1, Київ, 03680

Заснований під час стрімкого розвитку авіації, в 1933 р. Зараз це один з найбільших і бурхливо розвиваючихся ВНЗ Києва, в складі якого 15 інститутів, 2 факультети, є структурні підрозділи – 2 ліцеї та 7 коледжів в різних містах України, а також Кіровоградська льотна академія. Цей університет шефствує над цілою низкою шкіл по всій країні.

Так виглядає НАУ

Так виглядає НАУ

Це лише найбільші та найвідоміші ВНЗ Києва, список може тривати ще дуже довго … Так що випускники можуть підшукати собі і спеціальність, і ВНЗ за смаком, а на час подачі документів можуть спокійно і без зайвих витрат зняти квартиру в Києві на стільки часу , скільки потрібно не тільки для справ, а й для знайомства з містом.

Детальніше

Автор: Сикорский Т.А.

Опубліковано: 30 Березня 2016