Втомившись від вузеньких вуличок Подолу, переповнених людьми і машинами, або ж закрутившись в штовханині Петрівки, дуже приємно опинитися на просторій, спокійній вулиці на березі Дніпра, де немає машин, зате багато клумб і скульптур. Вздовж  берега Дніпра проходить дивовижна вулиця - Оболонська набережна. Якщо вам треба зняти квартиру в Києві - постарайтеся влаштуватися ближче до неї. Кращого місця для спокійного відпочинку не знайти.

Отже, від Московського моста прямуємо вгору за течією Дніпра, притискаючись ближче до води. Саме так ми і потрапимо на цю Вулицю з майбутнього. Вона дійсно не відноситься до скільки-небудь старої забудови, її поява датується 2000-ми роками. Що відразу ж звертає на себе увагу - так це повна відсутність всюдисущих машин. Оболонська набережна від початку і до кінця - пішохідна зона. Тому і виглядає вона, незважаючи на забудову, швидше  парковою алеєю або набережній курортного міста. Цей образ доповнюється численними клумбами, в тому числі і розташованими прямо посеред вулиці, та доглянутими деревами.

Оболонська набережна

Оболонська набережна

Вікна багатоповерхових будинків виходять прямо на Оболонську затоку, і для того, щоб опинитися біля самої води, треба затратити не більш п'яти хвилин - просто спуститися і пройти кілька десятків метрів. От уже де варто влітку зняти подобово квартиру в Києві. Ще більше посилює відчуття "не-київськості» ціла група котеджів, яка розташувалася серед багатоповерхової забудови.

До всіх красот додається також і достаток скульптур. Тут є ціла Алея муз прямо біля Дніпра. А ще, гуляючи, там можна побачити Царівну-жабу і навіть попросити Золоту рибку виконати ваше бажання. Відчути підтримку вірних друзів - мами і цуценятко ретриверов. Є тут і задумлива Русалка, і відважний Котигорошко, який перемагає Змія-Горинича ...

Царівна жаба

Царівна жаба

Пам'ятник собачої вірності

Пам'ятник собачої вірності

Якщо хочеться доторкнутися до таємниць недалекого минулого, то зовсім недалеко розташована «оболонский підводний човен» - залишки недоробленого шматка метро, який намагалися будувати ще в сталінські часи. Можна пофантазувати, що це був і зовсім якийсь таємничий «об'єкт № 1».

Таємничий «Об'єкт №1»

Таємничий «Об'єкт №1»

А якщо у вас накопичилися Питання-на-які-треба-дати-відповідь - оболонці охоче підкажуть, як пройти до абсолютно особливому Лабіринту, який прямо-таки відсилає нас в «Хроніки Амбера» Р. Желязни. Адже кажуть, тому, кто пройшов його він обов'язково дає відповіді ...

Лабіринт, що дає відповіді

Лабіринт, що дає відповіді

Не дивно, що набережна полюбилася всім жителям Оболоні, та й взагалі киянам і навіть гостям столиці. Тут в ласкаві літні вечори, буває досить багатолюдно - немов на березі моря. Тому сприяє і достаток кафешок і ресторанів, і можливість трошки охолонути, купаючись у Дніпрі.

До речі, про купання. Недалеко від набережної, є вельми популярний, другий в Києві за кількістю відвідувачів, нудистський пляж. Досить просторий і затишний, він привертає масу народу. Правда, в останні роки, через відсутність волнобоя, там пишно розростається пишна водна рослинність, заважаючи любителям відпочинку без зайвої цивілізованості купатися в своє задоволення.
Тепер, в думках про купання, солодкими хвилями Дніпра переносимося вище за течією, на Київське водосховище.

На березі Київського водосховища

На березі Київського водосховища

Минувши неспокійні вулиці Вишгорода, опиняємося в поясі баз відпочинку, дач, кемпінгів. Тут, в соснових лісах на березі Київського моря, можна спокійно відпочити в тиші і самоті, покататися на взятих напрокат човнах і катамаранах, порибалити. Є навіть цілий ряд яхт-клубів. Загалом, тут - роздолля для тих, хто, знімаючи квартиру в Києві подобово і уникаючи похідних незручностей, прагнути побути на природі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon