Дедалі більше бажаючих відвідати Київ – по справах, на навчання або задля відпочинку. Адже він – надзвичайно цікаве місто, з багатовіковою історією та сучасним сервісом розваг.
Авжеж, якщо ви завітали в Столицю, одразу виникає питання щодо поселення. Добре, якщо можна безкоштовно зупинитися у родичів чи друзів, що мають власну квартиру в Києві. Але більшість гостей міста мають обирати інші варіанти проживання.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)

З труднощами, що виникають у бажаючих побути у Києві бодай кілька днів, стикалося  чимала кількість гостей міста, відрядних, та іноземців. Чому? 1. Гостей дедалі більшає. Київ притягує все більше людей. До столиці по багатьох фінансових та юридичних питаннях їдуть з усіх регіонів. Як промисловий центр, Київ слугує «вузлом кристалізації» для утворення ланцюгів виробництв. До того ж наше місто є науковим, навчальним та культурним центром.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)

Одним з найбільш неприємних моментів у відрядженні, є необхідність постійно дбати про збирання купи звітних документів. А прискіпливість бухгалтерів, змушує приділити максимальну увагу цій справі. Тому нерідко трапляються ситуації, коли відрядний мусить відмовлятися від якихось зручностей при поселені, аби не виникло проблем зі звітом.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Де оселитися у Києві, якщо трапилося приїхати в столицю на кілька днів?
Як один з варіантів – готель. Та чи це найкраще рішення? Навколо багато людей. Часто – погана звукоізоляція, відповідно – постійний шум, що заважає відпочинку. У хорошому готелі – високі ціни, у дешевому – неякісне обслуговування. Якщо це все байдуже – можна й оселитися де не будь.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Часто трапляються такі ситуації, коли виникає потреба у квартирі в Києві, проте не на тиждень, і навіть не на добу. Коли ви потребуєте домашнього затишку, на кілька годин.
Втомлена людина опинилася проїздом у Києві, нема куди подіти речі, нема де перепочити. У готелі, за пару годин перебування, все одно прийдеться сплатити як за повну добу. Та й дістатися до нього, якщо готель розташований далеко від вокзалу, з усіма валізами – справа не для кожного.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання5.00 (1 голос)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon