Київ - не тільки діловий і культурний, а й освітній центр України. Тут зосереджена величезна кількість вищих навчальних закладів усіх напрямків науки і культури. Багато з них мають тривалу історію, а зараз досить успішно розвиваються, створюють нові кафедри, факультети, лабораторії. Навчання - як на бюджетних місцях, так і на контракті. Зручно, що при надходженні документи подаються в електронному вигляді, і тільки при остаточному виборі ВНЗ необхідно подавати паперові документи. Так що при надходженні, квартири в Києві подобово досить орендувати на 2-3 дня.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Поселення, на території нинішньої Оболоні, були ще за часів Київської Русі. По цих же землях, проходила дорога на Вишгород. Крім того, рівні заплавні луки, нерідко ставали місцями битв - як за часів міжусобиць, так і при нападах на Київ. Селилися тут і пізніше.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Київ завжди гостинний. Тут завжди є, чим зайнятися, на що подивитися, де відпочити і де поїсти. Зупиніться ви в готелі або знімете квартиру подобово в Киеві - у вас не буде необхідності перебиватися шматком хліба з ковбасою. На будь-який гаманець, на будь-який смак і запас часу, в будь-який час, існують в Київі місця, де можна відмінно поїсти.

1.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання1.50 (1 голос)

Будь-яка поїздка в чуже місто, пов'язана з низкою проблем, з яких далеко не остання - правильний вибір житла. На що ж в цьому плані необхідно звернути увагу, щоб поїздка не виявилася невдалою?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Звичайно, якщо ви приїхали в місто і вирішили, що найкращий варіант переночувати - подобова оренда квартири в Києві - у вас з'являється чудова можливість готувати смачну їжу, як у себе вдома. Але це не означає, що у вас є для цього час і бажання. А на Оболоні смачно поїсти можна в дуже багатьох точках - від вишуканих ресторанів до простих кафешок. Залежно від ваших смаків і можливостей. І не тільки поїсти - а й відпочити, і поспілкуватися з друзями.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Оболонь - дуже зручний для проживання район. Тут прекрасні будинки з комфортними квартирами, сюди зручно добиратися – до вашого комфорту - метро, тролейбуси, маршрутки, тут добре відпочивати - зовсім поруч Дніпро ... Відмінна інфраструктура: магазини, аптеки, кафе, кінотеатри, заправки ... І, авжеж,  торгово-розважальні центри, кількість яких, як для такого району дуже велика. Так що, якщо ви хочете орендувати квартиру в Києві подобово - найкраще для цього підійде Оболонь. Щоб переконатися в тому, що нудьгувати на Оболоні не доведеться - зробимо невелику екскурсію по деяким довколишнім торгово-розважальним центрам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Київ - величезний, він входить у десятку найбільших європейських міст. І якщо ви приїхали в Столицю, не на своєму авто, вам доведеться поспілкуватися з київським міським транспортом.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.00 (3 голосів)

Якою мовою говорити?
Державна мова України - українська, на ній ведеться вся документація. Але спілкуватися вам ніхто не перешкодить і російською - більшість жителів країни вільно розмовляють цією мовою, російську мову в багатьох містах можна почути частіше, ніж українську. Правда, останнім часом ситуація потроху змінюється, але навряд чи хтось зверне увагу на тих, що говорять по-російськи.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання1.00 (1 голос)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon