Київ - це практично необмежене поле для вивчення. Знайомитися з ним можна роками. Навіть кияни часом не знають своє місто більш-менш грунтовно. Тому навіть їм у вільний час варто було б побувати на екскурсіях. Не кажучи вже про тих, хто приїхав до Києва на кілька днів, щоб познайомитися з древнім містом. Тому, орендувавши подобові квартири в Києві, слід залишити речі, одягнутися зручніше і відправлятися на екскурсії, різноманітність яких, зараз просто неймовірно. Звичне тужливе «Подивіться ліворуч, подивіться направо» змінилося інтерактивними методиками, і творцями екскурсій стають вже самі екскурсанти, з'явилися і дивовижні екскурсії-квести, і незвичайні поїздки, і навіть екскурсії на повітряних кулях і екскурсії по Києву містичному.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Київ неможливо уявити собі стандартним містом зі скла і бетону. Незважаючи на стрімкі перебудови, місто зберігає свій дух, своєрідність; відчуття старовини - змішалися з сучасністю. І не в останню чергу це відбувається завдяки тому, що тут проявляються риси Стародавнього Києва. Але ж завжди однією з притаманних Києву рис булла наявність церков і соборів. Радянські роки не пощадили багато з них, але навіть ті, що залишилися, найбільше зберігають відблиск Києва не XIX століття, як більшість пам'ятників «мирської» архітектури, а набагато більш давнього, середнього і навіть часів Русі. І навіть нові церкви несуть в собі, в загальному, той же древній, незнищенний стиль Міста.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Знайомство з таємницями Києва може тривати все життя. Він надає майже необмежені можливості не тільки для любителів живопису, музики і театру, але й для невгамовних туристів, що віддають перевагу активному відпочинку. Кожен зможе вибрати пригоди до душі. Одне лише перерахування займе, напевно, цілу сторінку:

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

У Києві об'єдналися протилежності - вузькі і як би «глибокі» вулички та просторі площі. Особливо вражає такий контраст в центрі міста - коли з «каньйону» між будинками несподівано виходиш на простір величезної площі. Вночі, ж часом, створюється ефект «світлового озера», в яке поринаєш з кожним кроком по площі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Втомившись від вузеньких вуличок Подолу, переповнених людьми і машинами, або ж закрутившись в штовханині Петрівки, дуже приємно опинитися на просторій, спокійній вулиці на березі Дніпра, де немає машин, зате багато клумб і скульптур. Вздовж  берега Дніпра проходить дивовижна вулиця - Оболонська набережна. Якщо вам треба зняти квартиру в Києві - постарайтеся влаштуватися ближче до неї. Кращого місця для спокійного відпочинку не знайти.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

Ви приїжджаєте до Києва - по роботі, або просто познайомитися з цікавими людьми. Цілий день ви зайняті, ввечері - відпочиваєте ... Щоб не піклуватися про речі, щоб було комфортно, як удома, знімаєте квартири в Києві подобово - це те, без чого бувати в Місті дуже незручно. Знаєте, як проїхати в потрібний офіс, знаєте трохи центр ... А що ви розповісте про Київ, приїхавши додому? Спеціально для вас ми знайшли цікаві факти, які прикрасять ваш розповідь.

4.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (5 голосів)

Київ - не тільки політичний і культурний, а й діловий центр України. Саме в Києві зосереджені головні офіси основних банків України, більшість бірж.
Саме тут обговорюються інвестиційні проекти для всієї країни. У Києві знаходиться величезна кількість бізнес-центрів. Якщо ви бізнесмен, вам можуть знадобитися апартаменти подобово в Києві. А якщо вам просто цікаво дізнатися, як виглядає бізнес-обличчя Києва, ви можете скористатися послугою оренди квартири на добу в Києві.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання0.00 (0 голосів)

У кожного є в Києві свої улюблені куточки, є місця, де неодмінно треба побувати. І є пам'ятки, повз які не можливо пройти. Говорити про рейтинги тут безглуздо - кожен складає їх для себе. Але не милуватися ними неможливо.
Тому, приїхавши і знявши квартиру подобово в Києві, беремо фотоапарат і вирушаємо в фототурне по Місту, як називав його М.А. Булгаков. Щоб за шумом машин побачити казку Києва, ми просто відправимося в подорож.

4.3214285714286 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.32 (14 голосів)
Застосувати
Очистити
Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Все буде Україна
Создание сайтов IST.Group

callback icon